Seinäjoen komein

Kuka/ketkä Sjoen yöelämässä liikkuvista miehistä vetoaa naisiin ulkonäöllään?
Entä käytöksellään?
84166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

TENHOT

Äänestä

häjyjen työntekijä, nuori blondi jätkä :) Ah, mikä namupala!!!

Äänestä
  • No kukas muu kuin Mikki!!!

    Äänestä

  • katselija kirjoitti:

    No kukas muu kuin Mikki!!!

    Ja se on Hessu!

    Äänestä

  • toisenkin kirjoitti:

    Ja se on Hessu!

    sehän on valtteri

    Äänestä

kerhon baarimikko...

Äänestä
  • nii-in

    Äänestä

no se

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pikku-G(allup) kirjoitti:

Kuka/ketkä Sjoen yöelämässä liikkuvista miehistä vetoaa naisiin ulkonäöllään?
Entä käytöksellään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu