Kurkkuun nussiminen

sarianneer

On kundikaverin kanssa vähän väittelyä asiasta, onnistuuko muka useimmilta naisilta kurkkuun nussiminen, eli pystyykö muka kovinkin monet antamaan kundin tunkea kullia tosi syvälle kurkkuun?
Tarkotan siis tän tyyppistä:
http://videot.nettiporno.net/hyvaa-kurkkuun-nussintaa/

17

2517

    Vastaukset 17

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • harjoitustekeemestarin

      Jos ei onnistu niin oot kyllä säälittävä lahna.

      • Kaluakitaan

        En ole säälittävä lahna. Mulla menee panokeppi nieluun eikä kakomista esiinny. Eikä se kalu ole niin hankala syyvä niellä sisään. Nieleskelet nuoleskelet sitä siitintä suussasi. Voi mikä ihana panoseiväs. Mällit nieluun panoseiväs syvälle sisään ja ulos. AAAH! miten ihanaa panokalu se onkaan. MMMMNJAM!


    • mukako

      Sairasta touhua joka on tarttunut keskenkasvuiseen miehee pornovideoista. Typerys luulee, että pornovideoissa näyttelee useimmat naiset. Jos tosielämässä mies tökki nasta kurkkuun niin kummalakin on vikaa päässä.

    • Pökkijä69

      Kahden seksiä arvostelevalla on päässä vikaa. Jos molemmat tykkää niin sehän on hienoa. Harvinainen kyky tuo, mutta jos onnistuu niin mikäs miehelle sen kivempaa!

    • viherveera

      Jos mies tykkää niin kyllä meidän naisten kuuluu ainakin yrittää tosissaan. Muuten hakee onnensa muualta

      • tosissaa

        Ilmeiseti uskot olevasi nainen. Onko simulle jo tehty korjausleikkaus? Sinulle sopiikin hyvin imettäväksi sellaiset jotka voi hakea muualta.


      • ilmeusko
        tosissaa kirjoitti:

        Ilmeiseti uskot olevasi nainen. Onko simulle jo tehty korjausleikkaus? Sinulle sopiikin hyvin imettäväksi sellaiset jotka voi hakea muualta.

        Ilmeisesti uskot olevasi hauvva


    • Aika harva välttyy yökkäys refleksiltä. Mutta kaikkea voi harjoitella.

      • kuppironkkari

        Haluukko koittaa kuinka syvälle uppoo sun kurkkuun?


      • Haukkapalaaparempi

        Ei hitto mikä hintti. Ja joo niin panoseiväs nieluun asti. Kita auki.


    • syöpäriski

      Eikös tuossa kurkkuun sohimisessa harjoitella kurkkusyöpää.

    • naisillenautintoa

      Mitä enemmän väkivaltaa käyttää, sitä enemmän nainen nauttii.

      • joojust

        Justjoo


    • varovaaa

      Ne on homoja jotka kyrpää lykkää suuhu tai persereikää se on tosi

    • useimmilta

      Ei onnistu, mutta useimmat voi oppia. Typerää pornoa, mutta kai joku siitä nauttii.

    • Nieleskellenkaluasuuhun

      Kyllä pystyn, Muistaa vain nielaista. Eikä laske ulos vasta kun siemennesteet on nielty.
      Senkään jälkeen ei vielä hetkeen. Nuolet munan päätä ja jatkat sisään ulos sieltä tulee lisää siemennestettä. Nieityäsi kaiken vedät siitimen ulos suusta.
      Se on siinä. Heppi tuntuu kyllä hyvältä nielussa. Se ei kuvota kun nieleskelee kun heppi menee alas.

    • lisanko

      Alan olla seksuaalisuudessani siinä pisteessä, että koen olevani riittävän vahva alistuakseni. Näin on ollut jo useamman vuoden, nautin hyvinkin rajuista ja alistavista jutuista, jos kumppani on niihin oikea, eikä alistaminen ole sikailevaa irstailua vaan itse voimaa. Suuhun nussiminen tuntuu nykyään melkein yhtä hyvältä kuin penetraatio ja saattaa olla törkeen kiihottavaa, kun sen onnistuu tekemään ilman aitoa tuskaista kipua. Olen runkannut itseni orgasmiin nyt kymmeniä kertoja viime aikoina niin, että minua on nussittu suuhun, namnamnam ;)

      Älkää ihmiset pahastuko, silloin kun ei ole kyse kenenkään hyväksikäytöstä. Aiemmat kommentit innokkailta suupanon tarjoajilta suurimmaksi osaksi ovat kummunneet idiotismin lähteiltä, jonne en suutani sijoittaisi.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      98
      1211
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      88
      843
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      774
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      683
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      616
    6. 31
      603
    7. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      558
    8. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      15
      541
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      513
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      466
    Aihe