Pelkään Frederikin puolesta!

Ensin Lemmy, sitten Bowie, onko seuraavaksi vuorossa Frederik? Toivottavasti ei, en kestäisi nuoruuteni sankarin poismenoa. Toivottavasti tämä pitää yhä "Reetun" kohdalla paikkansa, harva meistä on rautaa mutta hän on!

https://www.youtube.com/watch?v=g-A6kYNNt9o
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Reetu elää satavuotiaaksi. Kova urheilumies, ei polta, ei paljoa ryyppää, ei käytä huumeita, syö terveellisesti. Toista on nuo ulkomaan tähdet, nehän ei muuta teekkään kun narkkaa ja ryyppää.

Äänestä

Ettei vaan ploiri lähtis nopeesti niin kuin talonmies jäiseltä peltikatolta..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Frederik.Rules kirjoitti:

Ensin Lemmy, sitten Bowie, onko seuraavaksi vuorossa Frederik? Toivottavasti ei, en kestäisi nuoruuteni sankarin poismenoa. Toivottavasti tämä pitää yhä "Reetun" kohdalla paikkansa, harva meistä on rautaa mutta hän on!

https://www.youtube.com/watch?v=g-A6kYNNt9o

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu