Taharrus gamai/tiputanssi

Harrastavatko mamut suvakkinaistenkin kanssa taharrus gamaita, vai armahtavatko heidät tyytymällä tiputanssiin? Mistä ne erottaa, kuka on mitäkin leiriä?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei ne mitään eroja näe. Pääasia on, että on vähintään kaksi jalkaa. Ei sen tarvitse edes liikkua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuherrusgamai kirjoitti:

Harrastavatko mamut suvakkinaistenkin kanssa taharrus gamaita, vai armahtavatko heidät tyytymällä tiputanssiin? Mistä ne erottaa, kuka on mitäkin leiriä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu