Hei! Tarvisin kipeästi apua. Mulla oli menkat 29.12 ja kesti 4PV. Mulla on epäsäännölliset menkat ja aina on pitänyt arvata alkaako menkat vai ei. Olin mieheni kanssa 8.1 suojaamattomassa yhdynnässä ja laukesi sisään. Ja myös 9.1 sama juttu. Eli onko mahdollista että olen raskaana? Nopeita vastauksia!
Ehkä raskaana
4
78
Vastaukset
- olettaiet
On hyvin mahdollista, että olet raskaana. Mahdollisuus on 50 %.
Tee testi parin viikon kuluttua, jos ei kuukautisia tule.
Kannattaa tutustua ihmisen lisääntymiseen.- apujanopeasti
Kiitos tiedosta!
- adswfer
Ajoitus ainakin on mitä parhain, jos raskautta yritätte.
- apujanopeasti
Kyllä yritämme ☺ mietityttää vain ettäkun menkkani ovat epäsäännölliset niin en ikinä tiedä milloin niiden pitäisi alkaa. Mulle sanottiin että jos menkkoja ei kuulu niin sitten tehdä testi. Mutta enhän tiedä pitäisikö niiden alkaa pian vai vasta ensi kuussa. Ei vain jaksaisi odottaa menkkojen tuloa kun jännitys päällä kokoajan :D tekisi mieli vaan tehdä testejä mutta parempi varmasti odottaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1702610- 1612402
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182017Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee552013Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."11695"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591404Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1951300Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2151066Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää781061Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.343988