Hyvää yötä kaikille

Huomenna sitten uusi päivä. Suokoon Isä Jeesuksessa hyvää lepoa ja rauhaa ja ilmoitusta samoin.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kiitos. Nukuin kyllä oikein hyvin, vaikka pieniä huolenaiheitakin on.

Äänestä

Rukoilen sinulle aivokasvainta, mikä tekee sinusta vihannekseen verrattavissa olevan olion.

Äänestä

Amen aloitukseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rukouksin.Isässä kirjoitti:

Huomenna sitten uusi päivä. Suokoon Isä Jeesuksessa hyvää lepoa ja rauhaa ja ilmoitusta samoin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu