Marja Hintikka siellä, Marja Hintikka täällä, Marja Hintikka tuolla.
Puhuu roiseja juttuja ja seksistä, vaikka ei ítse hehku seksuaalisuutta.
Puhuu roiseja juttuja ja seksistä, vaikka ei ítse hehku seksuaalisuutta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 43
Vanhimmat
Suurisuinen ämpäri. Nykymedian ihmistyyppi.
Ei laaksoa ei kukkulaa vain kaksi pientä näppylää, imettäköön missä huvittaa julkisuuden kipeä ja sairas eukko. Suomalainen perus moukka. Kai se kohta kertoo, että häpykarvatkin on ajettu ja tehty lapselle lapaset.
Onko ajettu
Hintikkaa oli heti aamusta areenan mainoksessa.
Mutta missä viipyy viimeiset rantakuvat Minttu Virtasesta? MISSÄ MISSÄ? Entä Bull Mentula? Missä viipyy Bull Mentulan kiinteän peräaukon treeni vihjeet homoille?
Olihan siellä teemu selänne. kuulemma siivosi ja perhe ja sirpa taas ihmetteli. on siinä eläkeläisellä elämä.
Mull Pentulan rännirojut tekee peräaukosta tarpeettoman. H-pojat saa sitten lykkiä suoliavanteeseen.
Hintikka roikkuu epätoivoisesti ylellä kohujuttujen avulla.
kARISMASTA TIETOAKAAN.
Kamala eukko.pois telkusta.rumakin ku hantta krause. voi vee
Ylen mielenterveysyksikön elävä esimerkki kun järki jättää
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1522290721434311&set=gm.1121266494574351&type=3
Tämä maanantai-illan ohjelma. Karseeta. Mainostetaan peppuseksiä. Mitä se on.
En ymmärrä, vaikka ole 70 vuotiaaksi elänyt. Sitäkö, että mies käyttää ripulireikää.
Ei voi olla totta. En ole koskaan sellaista kokenut, se on mielestäni ihan epänormaalia. Suorastaan sairasta, sellaiseenko katsojia kehottaan.
Muutaman jakson olen katsonut ja voiko tyhjänpäiväsempää ohjelmaa olla.
Marja Hintikan naama pois ruudusta.
Menköön muualle puhumaan rasvaisia juttujaan.
Heh.
Panisitte Hintikkaa kuitenkin ryppyreikään jos saisitte:)
Runkkaatte samalla kun katsotte Hintikan ohjelmaa ja
ajattelette Hintikan peräreikää:)
Totta
On kyllä irstas nainen ,se ei varmaan muuta mietikkään kuin ihmisen saastaisinta kohtaa eli perseen haisevaa reikää,eikö hän tiedä muka että aidsit kupat sun muut klamydit on juuri peräsuolesta ja mielenvikaisilta homoseksuaaleilta lähtöisin,tuosta hommasta seuraava askel on eläinten peräsuolet ja sitten on vuorossa vainajat ja vauvat. Kyllä nyt järkevä radio tai tv firma pistäisi jo tuommoisen mielipuolen voimalla pellolle. On sitten lie jo ihme ellei kohta satu ja todella rumaa,vähänkin sivistyneet ihmiset eivät voi tuota katsella tyhjin toimin?
Kannattaa joo keskittyä vain persereikiin ja sen rassaukseen ja jättää kertomatta niitä suomalaisiinkin liittyviä maailmanpoliittisia uutisia. Ei rasististen suomalaisten tarvitse tietää muuta kuin persereikään liittyviä asioita.
.......Lopettakaa heti kuvottavan Hintin-kakan levitys!
https://palaute.yle.fi/
Palautetta, toiveita ja kysymyksiä Ylelle! Minkälaisissa asioissa voimme sinua auttaa? Mitä haluat tehdä? Voit lähettää palautetta myös
• sähköpostitse osoitteella [email protected]
• puhelimitse numerossa 020 690 414. Puhelun hinta on sama kuin paikallispuhelu- tai matkapuhelumaksu. Puhelinpäivystys on avoinna maanantaista perjantaihin kello 10−14. Muina aikoina voit jättää viestin puhepostiin.
• postitse osoitteella Yle Ohjelmapalaute, PL 98, 00024 Yleisradio
• Svenska Ylen sisällöistä myös osoitteella [email protected]
täältä ratkaisu.....
https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/1818
Miksi yle antaa tämän romahtamassa olevan henkisesti sairaan naisen keikkua ruudussa,tuollainen avuttomassa tilassa oleva ihmispoloinen pitäisi ohjata johonkin hoitoon ja terapiaan,todella härskiä kaikin puolin,jo naamasta näkee että ihminen on umpihullu,tourette syndrooma on erittäin vakava mieleterveys tauti,ja eikö työnantajalla olekkin velvollisuus ohjata hoitoon alkkoholistit niin narkkarit ja tietysti nämä mieleterveys sairaat heikkomieliset kaikkien narrattavat raukat.
Miksi Marja Hintikkaa ja YLEä ei koske Suomen laki sukupuolisiveellisyydestä?
Pienimunainen helvetin ruma mies heilutteli onnetonta mulkkuaan suorassa lähetyksessä.
Olisitko sitten halunnut isomunaisen komean miehen
heiluttamaan isoa mulkkuaan lähetykseen?
Hintikasta ja ylestä voi thedä ilmoitksen poliisille.
Syitä löytyy montakin:
Suomen rikoslain 17 luku
18 § (24.7.1998/563) Sukupuolisiveellisyyttä loukkaavan kuvan levittäminen.
18 a § (25.8.2000/777) Kuvaohjelman laiton esittäminen tai levittäminen alaikäiselle.
20 § (24.7.1998/563) Sukupuolisiveellisyyttä loukkaava markkinointi.
21 § (24.7.1998/563) Sukupuolisiveellisyyden julkinen loukkaaminen.
Jos Hintika saisi näistä tuomion, ei hänellä olisi esim. USAhan tai Australiaan mitään asiaa.
Hintikasta ja ylestä voi tehdä ilmoituksen poliisille.
Syitä löytyy montakin:
Suomen rikoslain 17 luku
18 § (24.7.1998/563) Sukupuolisiveellisyyttä loukkaavan kuvan levittäminen.
18 a § (25.8.2000/777) Kuvaohjelman laiton esittäminen tai levittäminen alaikäiselle.
20 § (24.7.1998/563) Sukupuolisiveellisyyttä loukkaava markkinointi.
21 § (24.7.1998/563) Sukupuolisiveellisyyden julkinen loukkaaminen.
Jos Hintika saisi näistä tuomion, ei hänellä olisi esim. USAhan tai Australiaan mitään asiaa.
Minun mielestä hän kärsii,koprolaliaa.
Wikipedia: "Koprolalia
Koprolalia (kr. κόπρος ’uloste’ λαλιά ’puhe’) on varsinkin Touretten oireyhtymään kuuluva oire. Sillä tarkoitetaan pakonomaista tarvetta puhua hävyttömyyksiä. Myös jatkuva kirosanojen (tahdoton) käyttö normaalissa puheessa on koprolalialle ominaista."
Odottakaa kun akka pääsee vauhtiin, niin ne reikä raakkelin kans opettavat vielä suihiotonkin.
Ja kaikki kakkaleikit,vihreet tykkää.
Vinkki naisille, että millä perseenvonkaaminen loppuu.
http://www.metropoli.net/viihdeuutiset/mies-vonkui-anaaliseksia-nain-nainen-sai-sen-loppumaan/
Ihmisiä voidaan vedättää melkein mihin tahansa, eli pitää pellenä.
Onko hintikkä näistä perillä. Kun peräaukkoa käytetään anaaliseen sukupuoliyhteyden harjoittamiseen, niin sen seurauksena voi tapahtua seuraavia asioita: peräsuolen pidätyskyvyttömyys, peräsuolen kalvon repeytymät joiden kautta bakteerit pääsevät helposti verenkiertoon sekä peräaukon syöpä. Homoseksuaalinen sukupuoliyhteys sisältää hyvin usein myös yhdistetyn anaalisen ja oraalisen sukupuoliyhteyden, jonka seurauksena pienet ulostushiukkaset päätyvät suoraan suuhun ja päätyvät elimistöön aiheuttaen ongelmia. Peräaukkoon jää aina pieniä ulostushiukkasia myös peseytymisen jälkeen.
Erään amerikkalaisen seksuaalisia sairauksia käsittelevän tutkimuksen (kirja julkaisu) mukaan homoseksuaalisilla miehillä on homoseksuaalisen sukupuoliyhteyden harjoittamisen kautta suuri riski sairastua seuraaviin tartuntoihin: papillooma virus, hepatiitti B, herpes simplex virus, giardiaasi, shigelloosi, amebiaasi, kampylobakteeri, klamydia, gonokokki, treponema palladium ja infektiot peräaukossa
En ymmärrä miksi hiehen ja naisen pitäisi sortua homoseksuaalliseen yhdyntään,kun voi toimia aivan normaalisti.
Ehdotus ensin miehelle : K-kaupan sipuliteemakkara noin 1 kg pötkösessiö miehelle. Sen jälkeen voidaan alkaa keskustella ...
Hintikalla ruma tukka ja oudot silmät, ei näy edes luomet.
Käynti optikolla voi auttaa .
Mmmm kakkonen on nykyään ykkönen, mihin hintikkaa enää tarvitaan... mmm ei huono.
Marja ottaa kakkoseen, ykköseen ja kolmospesään
Ai ei hehku seksuaalisuutta???
Hehkuu aina silloin kun ile on reissussa pidempään.
Marja sexy
Hinkki pitää olla esillä muuten voi pölyyntymään päästä
Joillakin ihmisillä on media psykoosi. Eivät voi elää ilman julkisuutta.
Hahah, aloittaja lie jo unohtanut mitä seksuaalisuus on. Googleta ja palauta mieleen.
Panisin.
Vappu Pimiä vappupimiä vappu pimiä. Belortto ja keitä näitä nyt on... vappupimiä kaikkien alojen asiantuntija. Fingerroosin tissit ja perä.
Kuinka nää ilkee. Joka päivälle jotain näytettävää.