- nauttii, kun joku paleltuu kuoliaaksi
- on onnessaan, kun kuulee palevista ja paleltumisvaarassa olevista lapsista
- riemuitsee hukkuneista
- nimittelee naisia huoriksi
- samaan aikaan on muka "naisten puolustaja"
- on onnessaan, kun kuulee palevista ja paleltumisvaarassa olevista lapsista
- riemuitsee hukkuneista
- nimittelee naisia huoriksi
- samaan aikaan on muka "naisten puolustaja"
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei.
No ei ole, ainakin tunne-elämässä on silloin suuria ongelmia, kannattaisi pistäytyä lääkärissä.
Miksi meidän pitää pelätä turvapaikanhakijoita?
http://www.suomenmaa.fi/?app=NeoDirect&com=6/3/73762/b5042eb8cf
Ihminen ei ole todellakaan terve, kun lähtee lämpimästä kotimaastaan elintasopakoloiseksi vieraiden ihmsten keskelle ja uskoo heidän pitävän hänestä huolen, vaikka uskontokin on aivan erilainen
Kyllä tuollainen ihminen tuolee pika pikaa palauttaa omaa maataan rakentamaan ja oman maansa sotia sotimaan,
Suomi on vuosisadan rakentanut omaa maataan ja henki hievärissä puolustautunut, kun ryssä hyökkäsi - ei karkuun lähdetty minnekkään.
Käpykaartilaiset eivät olleet missään arvossa ja tätä samaa tulee myös muiden kansojen noudattaa.
Ihan vain sen vuoksi, ettei tämä uskontokulttuuri saisi suurempaa jalansijaa, kun se on jo täällä ja suuria moskeijoita rakennetaan. Vai onko tämä kulttuuri mielestäsi henkisesti tervettä?
http://mvlehti.net/2015/11/07/nainen-kivitetaan-hengilta-tata-kulttuuria-suvakit-haluavat-suomeen-video-k-18/