Tekeekö suvakit keppihevosensa itse ?

Vai pitääkö nekin jonkun muun tehdä, yhteiskunnan varoilla tietenkin kuinkas muuten. http://mvlehti.net/2016/01/22/video-suvakit-todistavat-fiksuutensa-ja-kykynsa-jarkevaan-keskusteluun/
657
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Suvakkimölyapinalla ei älli riitä käsitöihin.

Äänestä

Voi vittu nuo on sekaisin, mitä helvettiä oikeesti...
"KEPPIHEVONEN KEPPIHEVONEN, JEEE, KEPPIHEVONEN, HALUATKO SINÄ KEPPIHEVOSEN?!"

Äänestä
  • Eikö niitä edes hävetä tuo sekoilunsa. Ei ilmeisesti.

    Äänestä

Ehkä suvakkipellet tekee keppihevosia mielisairaalassa, kun on puutöitä.

Äänestä

Jokainen tekee kepin omaan etuveitikkaan sopivaksi, lakua odotellassa. Läski litisee!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


veroraha.polle kirjoitti:

Vai pitääkö nekin jonkun muun tehdä, yhteiskunnan varoilla tietenkin kuinkas muuten. http://mvlehti.net/2016/01/22/video-suvakit-todistavat-fiksuutensa-ja-kykynsa-jarkevaan-keskusteluun/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu