tytöt ja naiset!
Kyllä te tiedätte miksi!
Jos raiskataan, niin sitten vain raskauden keskeytys!
Ei anneta mitään!
Matut ulos!
Vapaa ja kaunis Suomi on meidän suomalaisten!
Kyllä te tiedätte miksi!
Jos raiskataan, niin sitten vain raskauden keskeytys!
Ei anneta mitään!
Matut ulos!
Vapaa ja kaunis Suomi on meidän suomalaisten!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kyllä, raskauden keskeytys on ehdotonta, koska muuten suku muuttaa tänne ja äijä on kaiken aikaa kintereillä. Pitää pyytää juttelua vahvempien ihmisten kanssa, että abortti lähtee heti käyntiin.
Lapsi on kopio vanhemmista, joku piirre muistuttaa kuitenkin jommasta kummasta, se on ikävä muistutus koko elämän ajan. Raiskarin vuoksi ei kenenkään kannata lisääntyä.
Suomessa on hienoja uhroja siihen homman omasta takaa ihan nokko. Monesta kotimaisesta (=kantasuomalaisesta) tyypistä tulee hyvä perheenisä, vaikka aluksi ei oikein voi edes kuvitella sitä. Lapsi on kuitenkin oltava tämän ihmisen kanssa aikaansaatu.
Voisihan sinne jalkoväliin virittää hiirenloukunkin.
Naiset menkää nyt jo viimeinkin eduskunnan ja hallituksen eteen ja vaatikaa turvallisuutta itsellenne. Jos te ette sano mitään, päättäjätkään eivät auta. Ainakin he voivat lisätä poliisien lukumäärää jos eivät muuta keksi.