burkha päällä. Onko kukaan nähnyt/kuullut tästä raiskauksesta kun mummo raiskattiin Tampereella Kalevan kaupunginosassa 20.12. 2015.
Kukaan ei tunnu tietävän mitään vaikka hänen kunniakseen on Kärkkäinen/Kaukisen mukaan tuo mielenosoitus järjestetty.
Saiko sinne mennä suomalaisten raiskaamat naiset kylttiensä kanssa.
Kukaan ei tunnu tietävän mitään vaikka hänen kunniakseen on Kärkkäinen/Kaukisen mukaan tuo mielenosoitus järjestetty.
Saiko sinne mennä suomalaisten raiskaamat naiset kylttiensä kanssa.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Valittiko isoo äitee tosiiaanki? TUSKIN!
Yksittäistapauskartta ei tuollaista tunne, vaan eipä sinne kaikki sattumukset ole päätyneet.
Oli raiskattu kuulemma äiti ja tytär!
http://hommaforum.org/index.php?action=dlattach;topic=110279.0;attach=53554;image
Taas menee keksitty raiskaus ihmisten mieleen. Kukaan ei ole kuullut. Ei ole lehdissä ollut. Edes mv-lehdessä. Kaukinen on kova täti.
Isoäidillä on SURUHUNTU PÄÄLLÄ!
Raiskaus siirtyi Kalevasta Tammelaan. Paikalla ei niin väliä. Pääasia että ilmoitellaan.
Nyt on MV lehdessä ja 100 000 lukukerran jälkeen tulee, vastenmielisesti mutta kuitenkin, myös Hyysäri Sanomaan ja ilta-hyysäriin.
Rohkea nainen täytyy sanoa. Viereisessä rakennuksessa kerättiin rahaa muslimitunkeutujoille. Nais-aasi unioini ei kommentoi tätä asiaa, kun raiskaaja ei ollut Väinämöinen.