Tätäkö me todella haluamme?!

Kantasuomalaisen väestön on noustava vastustamaan pervojen päättäjiemme puuhastelua ja rangaistava heitä ankaralla kädellä, kirjoittaa Max Roth blogissaan.

Miksi tämä alemmuudentuntoinen kansa, siis me suomalaiset, annamme muslimipakolaisten leveillä itsellemme, niin kauan kunnes kirves löytyy vihdoin viimein kaapista, ja Suomeen vastoin meidän tahtoamme änkeneiden muslimeiden kaikki päät löytyvät lopulta kepinnokasta?

No koska somalit ja Lähi-idän muslimit ovat jenkkien sotateollisuuden avokätisellä avustuksella tuhonneet omat aavikkokulttuurinsa, mikäli niitä nyt kulttuureiksi ikinä on voinut edes kutsua, elinkelvottomiksi, ja lähteneet kuin käskystä liikkeelle läpi koko Euroopan tänne Pohjoismaihin asti kiljumaan meille: “Anna minulle minun rahat!”

Väärän profeetan Muhammedin 600-luvun puolivälissä kynäilemän, brutaalin ja ainoastaan toisen ihmisen alistamiseen perustuvan, saatanallista oppia julistavan Koraanin mukaan muslimiksi syntynyt tai kääntynyt, on jollain kummalla taikatempulla tai kimurantilla ilveellä, lukutaidottomana ja mitään opiskelematta, kaikkia muita maapallon kansalaisia huomattavasti parempi ihminen.

Siksi hänen ei tarvitse itse osatakaan kunnolla yhtään mitään, ja jos jokin asia menee pieleen, syy on aina muualla, ei hänessä itsessään.

Suomalainen kristitty vaimoni oppi tämän kantapään kautta työskennellessään neljä vuotta eräässä muslimimaassa suuren rakennusprojektin valvontatehtävissä.

Islamissa kaikki mitä ihminen tekee, perustuu siihen mitä Koraanissa sanotaan.
Siksi moskeijoissa toistettavien klassisella arabialla 1300 vuotta sitten kirjoitettujen elämänohjeiden mukaan oikean muslimin on varmuuden vuoksi hakattava vaimoaan, rääkättävä lapsiaan ja kotieläimiään sekä jätettävä jälkeensä paskavana, kulkipa hän missä hyvänsä.

Tämä siksi, että hänen ympärillään elävät, niin omaiset, läheiset ja kaikki muutkin, eli vääräuskoiset, ymmärtäisivät hänen olevan heitä kaikkia ylempiarvoisempi eli muiden on palveltava häntä. (Käykää vilkaisemassa VOK:issa, kuinka muslimiäijät eivät siivoa edes omia jätöksiään)


Mutta kuinka ketään voi tuollaisesta käytöksestä arvostaa, kunnioittaa tai edes piirun verran sietää, varsinkaan kun heillä ei ole meidän yhteiskunnallemme yhtään mitään annettavaa?

Meillä sen sijaan on kaikki menetettävänä. Eihän täällä enää voi mennä edes julkiseen uimahalliin, etteikö joku muslimiukko ilmesty lykkimään sinua suihkussa hepillään perseeseen!


Koraani myös neuvoo hurskasta muslimia valehtelemaan aina, mikäli se edistää islamin leviämistä.
Muslimit ovatkin käsittäneet tuon siten, että he valehtelevat ihan joka asiassa, niin ainakaan eivät jää tekemistään mokistaan nalkkiin, sillä rikolliseksi paljastuminen tuskin edistää islamin leviämistä. (Eksyneenä ei ikinä pidä kysyä muslimilta tietä, sillä hänen neuvonsa johtaa sinut päin helvettiä!)

Siksi muslimin kanssa on myös täysin mahdotonta yliopistotasolla väitellä, koska heidän sääntöjensä mukaan se voittaa, joka huutaa kovimmin ja jaksaa tätä älämölöä pisimpään.

Ilmankos muslimimaissa ei ollakaan keksitty sitten 1600-luvun jälkeen yhtäkään innovaatiota, paitsi täydellisen mielisairas Sharia laki, jota ollaan nyt siis tuomassa Suomeenkin.


Siksi oheinen kuvasarja, joka kertoo enemmän kuin tuhat sanaa, ja ne on tarkoituksella otettu netin videoista. Niitä seuraamalla saamme iloksemme katsella, kuinka muslimit tallovat toisiaan Mekassa, kivittävät ihmisiä maakuoppiin, katkovat käsi ja jalkoja, hakkaavat ja joukkoraiskaavat naisia, heittelevät irtopäitä toisilleen ja saavuttuaan tänne Suomeen, maailman perukoille, väittävät ihan pokereina olevansa leikkikouluikäisiä lapsukaisia.

Ja kaikelle tälle on jopa looginen selitys. Muhammedin oppien mukaisesti elettyään muslimit ovat useita sukupolvia jatkuneen sisäsiittoisuuden ansiosta ns. vajakkeja.


Suomen hallitus ja eduskunta, jotka tekevät parhaillaan VALTIO- JA MAANPETOSTA, päästäessään ilman mitään rajatarkastuksia kymmeniä ja kohta satojatuhansia elintasovarkaita maahamme, ovat samalla jättämässä meidät suomalaiset Euroopan Liittovaltion kynsiin, mikä teko täyttää kaikki järjestäytyneen rikollisuuden määritelmän pääpiirteet.

Kantasuomalaisen väestön on noustava vastustamaan pervojen päättäjiemme puuhastelua ja rangaistava heitä ankaralla kädellä. Sillä jo nyt tekemillään rikoksilla he ovat aiheuttaneet meille korvaamattoman anteeksiantamattomia vääryyksiä ja suunnatonta vahinkoa!
http://mvlehti.net/2016/01/24/tatako-me-todella-haluamme/
http://realitysocial.net/index.php/fi/reality/blog/entry/2016/01/taetaekoe-me-todella-haluamme
32128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 32

Vanhimmat

Olet oikeassa ja Perustuslain mukaan valta kuuluu Suomen kansalle. Päättäjien on ajettava oman kansamme etua ja suojeltava meitä. Tällä hetkellä turvallisuustilanne Suomessa heikkenee, koska osa päättäjistä ei ymmärrä mitä ovat tekemässä milloin mihinkin kansainväliseen sopimukseen vedoten ja käsiänsä vain levitellen. Nyt pitää katsoa ensisijassa Suomen etua, kuten AINA muulloinkin.

Äänestä

Järkyttävää vihapuhetta, rasismia ja kiihottamista kansanryhmää vastaan aloittajalta. Tämä koko maahanmuutto alue pitäisi poistaa ja sensuroida paljon paremmin. Keksittyjä juttuja ja uutisia useita satoja, joita rasistit kirjoittelevat jatkuvasti.

Äänestä
  • Suvakkirasistit ja muut natsiliberaalit ovat tosiaan saastuttaneet tämänkin palstan keksityillä jutuillaan mm. moniosaaja- ja koneinsinöörimatuista sekä siitä, että miten Suomi lähtee nousuun näiden apinoiden avulla, vaikka todellisuudessa Suomi tuhoutuu tällä menolla. Tällaiseen hulluuteen tulisi puuttua välittömästi sensuroimalla kaikkialla kaikki vihapuhe, rasismi ja kiihottaminen kantaväestöä vastaan sekä paskapuheet matujen mukahyödystä Suomelle.

    Äänestä

  • Aloittajalta erinomainen avaus, päättäjämme ovat todellakin äärimmäisen sairaita sadisteja ja psykopaatteja. Ainooat mahdollisuudet selvitä on Putinin hyökkäys suomeen ja rajojen kiinni laittaminen tai suomalaisten nousu kapinaan ihmishirviöpäättäjiä vastaan.

    Äänestä

  • Anua harmittaa kunnei matu ole vielä käynyt Anun ........

    Äänestä

  • Vai ihan keksittyjä? Kuplasta käsin varmaan näyttää siltä.

    Äänestä

  • Onko Anu saukko?

    Äänestä

  • toimintaa1 kirjoitti:

    Aloittajalta erinomainen avaus, päättäjämme ovat todellakin äärimmäisen sairaita sadisteja ja psykopaatteja. Ainooat mahdollisuudet selvitä on Putinin hyökkäys suomeen ja rajojen kiinni laittaminen tai suomalaisten nousu kapinaan ihmishirviöpäättäjiä vastaan.

    .. niin hullulta kuin kuulostaakin, niin olen miettinyt samaa; Putinin Suomen valloitus voisi pelastaa tilanteen.
    Ja kun Vladdu keräis kamppeensa kotimatkaa varten, KUKAAN ei ole enää olisi NATOn kipeä ..

    Äänestä

Mitä me suomalaiset voimme tehdä tässä tilanteessa
puolustaaksemme itseämme?

Äänestä
  • Jokainen sen tietää, mutta kukaan ei uskalla sanoa sitä ääneen.

    Äänestä

  • 18-15 kirjoitti:

    Jokainen sen tietää, mutta kukaan ei uskalla sanoa sitä ääneen.

    Niinpä.

    Äänestä

  • Uskon , että" SEN "aloittaa ihan matut itse . Jossakin meidänkin ymmärryksemme raja kulkee...

    Äänestä

Katupartiot turvaavat ARJALAISEN kansaosan turvallisuutta!

Äänestä
  • Niin, että säästetään ja kevennetään pyrokratiaa sotella. Kuntavaalit ja maakuntavaalit. Molemmat tarvitaan. Lisää turhia ihmisiä istumassa valtuuskunnissa nostamassa palkkoja ja palkkioita.

    Kyllä tää on lähinnä luokatonta Kusetusta. Demokraattisessa maassa muka vielä siirrellään vaaleja.

    Kyllä me ollaan saatu tää sss jäädäkseen. Ne lakkauttaa seuraavaksi eduskuntavaalit.

    Äänestä

Saksasta lisää paljastuksia.

Uutena vuonna ahdisteluja, raiskauksia ja rikoksia 12 osavaltiossa. Yhteislukumäärää ei mainittu mutta yksin Kölnin seudulla yli 1000. Tässä jutussa kaupungeittain lukuja. Koko ajan paljastuu lisää.

http://newobserveronline.com/police-admit-sex-attacks-in-12-of-16-german-states/

Toinen salattu raportti, toisessa uutisessa, oli että jo kesäkuussa on ollut näitä joukkoahdisteluja mutta poliitikot saksassa ( sama ruotsissa) käskivät salaamaan ne.

Naiset on eussa vapaata riistaa...

Äänestä

niin totta aloittajalta!

Äänestä
  • kirjoitus, jota kannattaa jakaa eteenpäin mahdollisimman paljon. Näinä aikoina on erityisen tärkeää, että tieto kulkee ja todellinen tilanne on kaikkien tiedossa. Valtamedian varaan ei kannata tässä asiassa luottaa yhtään, se valehtelee ja vääristelee todellisuutta sen, minkä ehtii.

    Äänestä

Tosi oikeaa tekstiä aloittajalta, samoin kuin lisätieto Saksasta. Saa nähdä, kaatuuko mummeli, mutta mitäpä se meille vaikuttaisi, meillähän on nämä matuttajat vallassa. Luulisi, että jossain vaiheessa vaikuttaisi johonkin lähipiiriinkin, eivät he kaikkia läheisiään voi suojella norsunluutorneissaan.
Ja mitä hirveitä tautejakin levittävät kaikkialle. Monestakaan syystä ei voi enää liikahtaakaan minnekään muualle, kuin pakolliselle kauppa-asialle, ja vielä aamupäivästä, ovat silloin vähemmän liikkeellä.
Kukahan tässä tilanteessa osaisi kertoa, mitä pystyy tekemään, Halla-aho, Väyrynen? EU ei mahtane tässä asiassa kysellä oikeusvaltion perään, mutta mikä olisi instanssi, josta saisi apua? Päättäjät on valittu noudattamaan kansan tahtoa, mutta päättäjät tekevätkin juuri niin kuin kansa ei tahdo. Eivät piittaa kansalaisten turvallisuudesta, sillä paljon pahempaa on tulossa, kuten muissakin maissa, nyt on vielä hiljaista menoa, vaan kohta on piru irti. Päättäjät ajavat oman kansan entistä enemmän köyhyyteen ja ottavat lisää velkaa ....Salailu ja tietojen pimitys vain jatkuu valtamediassa, onneksi täältä löytää tietoa, kiitos siitä teille!
Ei voisi hullummaksi mennä!

Äänestä
  • Menee vielä hullummaksi ennen kuin kääntyy parempaan.

    Ranskassa auto tai tiejärjestö vaatii jo armeijaa Calaisiin palauttamaan rauhaa. Sanovat että puheet on nyt puhuttu ja liiketoiminnalle tulee saada työrauha.

    Kun tämä matutus alkaa riittävästi häiritä rahamiesten bisneksiä, ratkaisut löytyy äkkiä.

    Saksan poliisilla on miljoonia ylityötunteja, eivät kauaa jaksa, kyse on viikoista sanoi joku poliisijärjestön edustaja.

    Tänään Tukholman poliisi sanoi ettei pärjää afrikkalaisille nuorisojengeille.

    Oslon poliisi myönsi vähän aikaa sitten että Oslissakin no-go alueita.

    Hollannissa kansalaisetkin estää mielenosoituksilla vokkien rakentamista ja joku ministereistä esittänyt miespuolisten matujen sulkemista lukkojen taakse.

    Pikkuhiljaa kypsytään.

    Ja sitten matut ulis.

    Äänestä

  • Olisikohan Pohjoismaissa tarpeeksi suljettujen laitosten paikkoja? Nyt ja vastaisuudessa niille jotka eivät "sopeudu".

    Äänestä

Tämä ei ole kansan tahto, vaan rahamiesten ja poliitikkojen. Muutama valtiokin hyötymässä euroopan horjuttamisesta. Se on juuri noin, että kun matutus häiritsee bisneksiä, silloin alkaa tapahtua.

Äänestä
  • En mää vaan uskalla, kun siellä on kuitenkin ne anarkistipellet kiviä heittelemässä.

    Äänestä

Suvakkinatsit oikeuteen maanpetoksesta. Me todellakaan emme halua Suomeen matuja emmekä heidän väkivaltaista, primiitiivistä misogyynistä kulttuuriaan.

Äänestä
  • Juu kyllä suvakkinatsit oikeuteen, mutta kyllä ne naiset sinne nyrkin ja hellan väliin kuuluu

    Äänestä

  • naiset_keittiöön kirjoitti:

    Juu kyllä suvakkinatsit oikeuteen, mutta kyllä ne naiset sinne nyrkin ja hellan väliin kuuluu

    Kannattas vähä varoo ennen kuin ruppeet kertomaan näitä totuuksia täällä kun viherpallero ekofeministit kohta kimpussa.

    Äänestä

Oli hyvä kirjoitus !
Tulee olemaan raskas urakka päästä noista barbaareista eroon.

Äänestä

Jotakin tarttis tehdä ja heti, mutta mitä? Mitä helvettiä tavallinen suomalainen voisi nyt tehdä?
Tämä nykyinen meno on painajaismaisen käsittämätöntä.
Nuoret miehet Adidas-vermeissään ja Iphonet laulaen matkustelevat ympäri Eurooppaa etsien parasta maata sosiaalietuuksia kupatakseen. Suomalaiset eivät ole mitään velkaa lähi-idän elintasopakolaisille.
Rajat pitäisi nyt saada heti kiinni ja tänne syksyllä tulleet matut ulos ja pian.

Äänestä
  • Se mitä jokainen voi itse tehdä on levittää tietoa ja kirjoittaa asiasta. Käytännön toimista.
    1. Eroa kirkosta http://www.eroakirkosta.fi/
    2. Boikotoi kaikkia suomalaisia yrityksiä ja älä osta yhtään mitään.
    3. Minimoi verojen maksaminen Suomeen. Osta netistä ulkomailta ja ruuat lidlistä. Suosi Suomessa toimiva ulkomaalaisi yrityksiä. Suosi käytettyjä niin ei tarvitse maksaa alv24%.
    4. Minimoi laskujen määrä. Eli kaikki lehtitilaukset pois ja maksulliset nettilehdet. Maksulliset tv-kanavat ja muut pois. Pistä kaikki pakolliset laskut niin pieniksi, kuin mahdollista. Maksat vain pakollisia laskuja et mitään muuta. Vakuutukset halvimmat mahdolliset jne.
    5. Jos mahdollista kannattaa harkita muuttoa tai pidempää lomaa Espanjan, Portugali tai Viro. Siellä kaikki on 75-85% halvempaa aina kuin Suomessa.

    Äänestä

  • Samaa mieltä kuin "keinot". Hyvä artikkeli aloittajalta. Asia on juuri näin.

    RAJAT KIINNI JA n. 95% JO TÄNNE VIIME VUONNA TULLEISTA MAAHANMUUTTAJISTA POIS TÄÄLTÄ. Muuten olemme tuhon tiellä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maxroth kirjoitti:

Kantasuomalaisen väestön on noustava vastustamaan pervojen päättäjiemme puuhastelua ja rangaistava heitä ankaralla kädellä, kirjoittaa Max Roth blogissaan.

Miksi tämä alemmuudentuntoinen kansa, siis me suomalaiset, annamme muslimipakolaisten leveillä itsellemme, niin kauan kunnes kirves löytyy vihdoin viimein kaapista, ja Suomeen vastoin meidän tahtoamme änkeneiden muslimeiden kaikki päät löytyvät lopulta kepinnokasta?

No koska somalit ja Lähi-idän muslimit ovat jenkkien sotateollisuuden avokätisellä avustuksella tuhonneet omat aavikkokulttuurinsa, mikäli niitä nyt kulttuureiksi ikinä on voinut edes kutsua, elinkelvottomiksi, ja lähteneet kuin käskystä liikkeelle läpi koko Euroopan tänne Pohjoismaihin asti kiljumaan meille: “Anna minulle minun rahat!”

Väärän profeetan Muhammedin 600-luvun puolivälissä kynäilemän, brutaalin ja ainoastaan toisen ihmisen alistamiseen perustuvan, saatanallista oppia julistavan Koraanin mukaan muslimiksi syntynyt tai kääntynyt, on jollain kummalla taikatempulla tai kimurantilla ilveellä, lukutaidottomana ja mitään opiskelematta, kaikkia muita maapallon kansalaisia huomattavasti parempi ihminen.

Siksi hänen ei tarvitse itse osatakaan kunnolla yhtään mitään, ja jos jokin asia menee pieleen, syy on aina muualla, ei hänessä itsessään.

Suomalainen kristitty vaimoni oppi tämän kantapään kautta työskennellessään neljä vuotta eräässä muslimimaassa suuren rakennusprojektin valvontatehtävissä.

Islamissa kaikki mitä ihminen tekee, perustuu siihen mitä Koraanissa sanotaan.
Siksi moskeijoissa toistettavien klassisella arabialla 1300 vuotta sitten kirjoitettujen elämänohjeiden mukaan oikean muslimin on varmuuden vuoksi hakattava vaimoaan, rääkättävä lapsiaan ja kotieläimiään sekä jätettävä jälkeensä paskavana, kulkipa hän missä hyvänsä.

Tämä siksi, että hänen ympärillään elävät, niin omaiset, läheiset ja kaikki muutkin, eli vääräuskoiset, ymmärtäisivät hänen olevan heitä kaikkia ylempiarvoisempi eli muiden on palveltava häntä. (Käykää vilkaisemassa VOK:issa, kuinka muslimiäijät eivät siivoa edes omia jätöksiään)


Mutta kuinka ketään voi tuollaisesta käytöksestä arvostaa, kunnioittaa tai edes piirun verran sietää, varsinkaan kun heillä ei ole meidän yhteiskunnallemme yhtään mitään annettavaa?

Meillä sen sijaan on kaikki menetettävänä. Eihän täällä enää voi mennä edes julkiseen uimahalliin, etteikö joku muslimiukko ilmesty lykkimään sinua suihkussa hepillään perseeseen!


Koraani myös neuvoo hurskasta muslimia valehtelemaan aina, mikäli se edistää islamin leviämistä.
Muslimit ovatkin käsittäneet tuon siten, että he valehtelevat ihan joka asiassa, niin ainakaan eivät jää tekemistään mokistaan nalkkiin, sillä rikolliseksi paljastuminen tuskin edistää islamin leviämistä. (Eksyneenä ei ikinä pidä kysyä muslimilta tietä, sillä hänen neuvonsa johtaa sinut päin helvettiä!)

Siksi muslimin kanssa on myös täysin mahdotonta yliopistotasolla väitellä, koska heidän sääntöjensä mukaan se voittaa, joka huutaa kovimmin ja jaksaa tätä älämölöä pisimpään.

Ilmankos muslimimaissa ei ollakaan keksitty sitten 1600-luvun jälkeen yhtäkään innovaatiota, paitsi täydellisen mielisairas Sharia laki, jota ollaan nyt siis tuomassa Suomeenkin.


Siksi oheinen kuvasarja, joka kertoo enemmän kuin tuhat sanaa, ja ne on tarkoituksella otettu netin videoista. Niitä seuraamalla saamme iloksemme katsella, kuinka muslimit tallovat toisiaan Mekassa, kivittävät ihmisiä maakuoppiin, katkovat käsi ja jalkoja, hakkaavat ja joukkoraiskaavat naisia, heittelevät irtopäitä toisilleen ja saavuttuaan tänne Suomeen, maailman perukoille, väittävät ihan pokereina olevansa leikkikouluikäisiä lapsukaisia.

Ja kaikelle tälle on jopa looginen selitys. Muhammedin oppien mukaisesti elettyään muslimit ovat useita sukupolvia jatkuneen sisäsiittoisuuden ansiosta ns. vajakkeja.


Suomen hallitus ja eduskunta, jotka tekevät parhaillaan VALTIO- JA MAANPETOSTA, päästäessään ilman mitään rajatarkastuksia kymmeniä ja kohta satojatuhansia elintasovarkaita maahamme, ovat samalla jättämässä meidät suomalaiset Euroopan Liittovaltion kynsiin, mikä teko täyttää kaikki järjestäytyneen rikollisuuden määritelmän pääpiirteet.

Kantasuomalaisen väestön on noustava vastustamaan pervojen päättäjiemme puuhastelua ja rangaistava heitä ankaralla kädellä. Sillä jo nyt tekemillään rikoksilla he ovat aiheuttaneet meille korvaamattoman anteeksiantamattomia vääryyksiä ja suunnatonta vahinkoa!
http://mvlehti.net/2016/01/24/tatako-me-todella-haluamme/
http://realitysocial.net/index.php/fi/reality/blog/entry/2016/01/taetaekoe-me-todella-haluamme

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu