Karhun raivo

Onko laillista herättää nukkuva karhu tammi- helmikuussa?
Olisi hauska toitottaa päin keossaan nukkuvan karhun naamaa jollain hevonvitunmoisella trumpetilla
tms. pasuunalla ja sitten mennä esim. autoon turvaan katselemaan, kun mesikämmen raivoaa. :DDD
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kokeile huvikseen. Älä sitten valita kun se karhu syö naamasi... Sellainen kun repii autonkin kappaleiksi aika äkkiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


erämies60 kirjoitti:

Onko laillista herättää nukkuva karhu tammi- helmikuussa?
Olisi hauska toitottaa päin keossaan nukkuvan karhun naamaa jollain hevonvitunmoisella trumpetilla
tms. pasuunalla ja sitten mennä esim. autoon turvaan katselemaan, kun mesikämmen raivoaa. :DDD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu