HULLU HULLUMPI JA HULLUIN VENÄJÄ JA SOTAHULLU !

LÄHTIVÄT SOTIMAAN JA KUOLIVAT KAIKKI.TULI RAUHA, SOTAHULLUT TAPPAKAA ITSENNE!
15125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Jo viisitoistavuotiaana hän astui rivihin. Venäjäkiimakko. Nato-vastustaja. Itärajalle lähti varmaan kuolemaan. Ei uskottavaa omaa puolustusta.

Nato-alueilla ei ole sotia. Nato on rauha.

Nato-vastustaja on hullujen hullu. SOTAHULLU. KUOLEMAHULLU!!! Venäjä tappaa.

Äänestä
  • Eli armeijaa ei tarvita puolustamaan Suomea rajalle koska on sairasta kuvitella että Venäjä hyökkäisi Suomeen. Armeija alas eiks je? Olet vaikeasti kehitysvammainen jälkeenjäänyt paviaani eiks je!

    Äänestä

  • Kehitysvammainen paviaani Hahahhaa. On aina niin hauska lukea oikeaan osuvia kuvauksia Natovastustajista.

    Äänestä

Juu, usan armeija alas, eiks je!

Äänestä
  • No kerro perkele mitä ryssää varten Suomella on armeija jos Venäjä ei tänne hyökkää.

    Äänestä

  • Pöljä_blogspot_alas kirjoitti:

    No kerro perkele mitä ryssää varten Suomella on armeija jos Venäjä ei tänne hyökkää.

    Onko Natokannatus tuollaisten varassa?

    Äänestä

  • No kerro ryssien tapettava apina miten Suomi torjuu teidän ryssäperkeleiden hyökkäyksen. Onko ryssä Suomella mielestäsi uskottava puolustus. Kerro ryssä. Silmien välliin ryssää. Nato-vastustajilta ei ole tullut koskaan yhtäkään älyllisesti paikkansa pitävää lausetta. Natovasatisuus perustuu vaikeaan tyhmyyteen ja älylliseen kehitysvammaisuuteen. No niin vihollinen ryssä-apina tule keskustelemaan ja ottamaan turpaan. Kuolet vihollis-apina. Et elä ryssä. ELÄ KARKAA TULE TRAPETTAVAKSI.

    Äänestä

Armeija on usan varalle, sillä on ollut tapana hyökätä pienempien ja huonosti varustettujen maiden kimppuun.
Kansallisen turvallisuuden nimissä.

Äänestä
  • USA ei ole hyökännyt yhdenkään läntisen demokratia kimppuun. Ryssä sen sijaan hyökkää jatkuvalla syötöllä. Väi väitätkö aasi vastaan. Yksikään natovastustaja ei omista aivoja. Ei yksikään. Neandetralin paskakin on arvokkaampi kuin natovastustajan aivot.

    Äänestä

  • AKoponne kirjoitti:

    USA ei ole hyökännyt yhdenkään läntisen demokratia kimppuun. Ryssä sen sijaan hyökkää jatkuvalla syötöllä. Väi väitätkö aasi vastaan. Yksikään natovastustaja ei omista aivoja. Ei yksikään. Neandetralin paskakin on arvokkaampi kuin natovastustajan aivot.

    On olemassa melko tarkat tilastot paljonko siviilejä on tapettu jälkeen toisen maailmansodan USA:n toimesta....ne lasketaan miljoonissa....selitäpä tämä?

    Äänestä

  • On valitettavaa että myös siviilejä kuolee. Se on hinta mikä maksetaan ihmiskunnan puolustamisesta.

    Äänestä

Kyllä historia kertoo kuka on hykännyt minne ja koska, ei asiasta tartte keuhkota.
Varsinkin Suomen historiassa se on oikein hyvin tiedossa, kuka tänne on milloinkin hyökännyt. Myöskin se minne Suomi on hyökännyt tai yrittänyt hyökätä.

Äänestä
  • Se tieto pitää olla muistissa. Siksi pitää muuttaa venäjäsotien alueelta natorauhan alueelle jossa ei ole sotia.

    Äänestä

Hulluumpaa ei päällä maan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PUMPUMÄÄÄÄK kirjoitti:

LÄHTIVÄT SOTIMAAN JA KUOLIVAT KAIKKI.TULI RAUHA, SOTAHULLUT TAPPAKAA ITSENNE!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu