Hennalassa leiskuu lempi ja ryhmäseksi

680
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Juuri tuli tieto tuosta Kirkkonummen tapauksesta ja nyt Hennalan...

Äänestä

Ei ole sopivaa oman maan kansalaista sitten löytänyt kaverksi. Oliko muuta

Äänestä

Onkos se sitä monikulttuurisuutta kun monta matua painaa yhtä horoa samaan aikaan tai vuorotellen?

Äänestä

lumput ovat lumppuja,eivätkä muuta osaa lumputtaakkaan .

saakoot lumpun palkan !

Äänestä

Vittu mikä huora yöööööööööööööööööööööökkkkkkkkkkkkk

Äänestä

AIVAN PÖYRISTYTTÄVÄÄ !!!!!!!!!!!!!

Totta se on pakko uskoa. Eikö tuollaiseen puututa? Tuollaisesta voi olla hyvinkin kauaskantoiset seuraukset jos ajoissa viranomaiset ei puutu tuollaiseen iljettävään asiaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MihinMenetSPR kirjoitti:

http://mvlehti.net/2016/01/26/hennalassa-roihuaa-luvaton-lempi/

Onko tämä sitä integroitumista ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu