On se ollut loistava jääkiekkoilijakin. Mutta SANKARI se on siksi, että uskaltaa olla isänmaallinen ja sanoa, että tämä maahanmuuttopolitiikka on järjetöntä. Otetaan esimerkkiä Teemusta, tehdään jotain järkevää tuon hulluuden kitkemiseksi!
Teemu Selänne on sankari
hyväteemu
1459
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Tuossa Teemun tviittailussa sen näitte. Jääkiekkoilijakin voi olla viisas ja perillä asioista.
.. sekä itseään täynnä! Suomessa on ehkä ollut joku muukin huippupelaaja kuin vain numero 8, Teemu Selänne!
Tämä oli taas vaan yksi julkisuus kikkailu että pääsi otsikoihin - taas kerran.
Juuri näin,luulis että tossa 25 vuodessa kyllästyis julkisuuteen,mutta itse hakemalla hakee sitä ei vaan voi ymmärtää.Teemun ylistäjille voi kai sanoa,että kyllä sentterit jotka Teemun menestyskausilla ovat olleet, niin ovat kyllä suurimpia syyllisiä menestykseen.
Teemu on ennen kaikkea tyhmä. Olisi ollut hiljaa ja pitänyt maineensa, mutta ei. Ehkä hän haluaa lopunikäänsä selitellä sanomisiaan joita kukaan ei ymmärrä vaikka selittäisi miten. Molemmat leirit omii Teemun sanomiset. Nuijat luulee Teemua rasistiksi ja hän onkin jo sankari MV-lehdessä. Toinen osa tuomitsee Teemun sanomiset, ja se kaikista mitättömän pienin osa ymmärtää mitä hän sisimmässään tarkoitti.
Teemu Selänne on elävä todiste jääkiekkoilijoiden olemattomista älynlahjoista:)))))
Olet siis osa mitättömistä.
Minä olisin Selänteenä hiljaa kun itse on ollut veropakolaisena.
Fuck you BITCH!!!!!!!!!!!!!!!!
HYVÄ TEEMU.... että julkkiksetkin uskaltaa ottaa kantaa tähän Suomen lässy/empatia/kaikkipitää hyväksyä... maahanmuuttoon.Ja eläköön Tanska,joka hyväksyi tiukan maahanmuutto politiikan.
Mulla on ehdotus sulle Teemu,kun Amirkhani pyysi muuttamaan nimen,maalaamaan naaman ja menemään Thaikkkuun,niin pyydä sinä häntä muuttamaan nimensä Minirahkaksi,menemään saunaan jotta lika lähtee liikkeelle.
Suvakeista olis hyvä jos kaikki olisi vaan hiljaa.. Ongelmista ei saa puhua jos ne koskee maahanmuuttajia. Rasisti rasisti... Rasistikortti on kuin peruvitsi, yhtä helppo ja naurattaa varmasti. Suomalaisten maahanmuuttokriittisyys ei ole mitenkään sisäsyntyistä, kyllä se on syntynyt ihan uutisia ja esim rikos-/raiskaustilastoja lukemalla .
Teemu on sankari. Hän on laukonut ratkaisuja aina silloin kun Suomen kansa on sitä odottanut. Tosin aikaisemmin vain kaukalossa.
Niin on. Ainakin meidän kaikkien liigakiekkoilijoiden pitäisi seurata Teemun esimerkkiä. Eikös olisi paikallaan, että koko kiekkolijayhteisö ilmoittaa selkeästi, että ei hyväksytä maahanmuuttajien tekemiä raiskauksia ja naisten ahdisteluita. Löhdetään vaikka katupartioihin, jos noita odinin miehiä ei hyväksytä.
Hyvä Teemu! Natsisuvakit taas valuttavat vihaansa muiden päälle
NARSISTI Teemu Selänne esittäytyy:
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14108978/narsisti-teemu-selanne-tunkee-esille