Kristittyjen katupartioita Britanniassa hienoa !!

Muslimien reaktio on niin monikulttuurisen hyväksyvä,vai onko?

http://youtu.be/fA6XcyXsxXU

Kovin ovat suvaitsevia nuo muslimit ...
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sitä odotellessa, että poliisin pitää suojella suomalaisessa kaupungissa pääkadulla keskellä päivää käveleviä suomalaisia taatelintallaajilta.

Äänestä

Tuo on tiedetty aina. Se on muslimin luoneto. Mitäs läksit.

Mutta jotkut on rakentaneet sellaisen helvetin kuplan itsensä ympärille, että kuvittelevat pahan muuttuvan hyväksi, mustan valkeaksi ja työttömän työllistetyksi.

Karmeaan krapulaan tulee heräämään.


Milloinkohan Halla-aho ottaa keskusteluun osaa Suomessa? Scriptassa ei merkintöjä.
Hän varmaan ajattelee, että "minähän yritin varoittaa tästä vuositolkulla. Siitäs saatte kun ette uskoneet. Mutta vartokaa..."

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suvaitsevainenko kirjoitti:

Muslimien reaktio on niin monikulttuurisen hyväksyvä,vai onko?

http://youtu.be/fA6XcyXsxXU

Kovin ovat suvaitsevia nuo muslimit ...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu