Eikö tähän helvettiin saada loppua?
Suomi löyhkää matuilta!!
sprltä.lohkee
22102
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Olet oikeassa viime syksystä asti stedissa on löyhkannyt.
Tuleehohan löyhkä lahden takaa siellä on miljoona kehitysmaalaista.
Kyllä tulee. Tallinnan miljoona itäblokkilaista elikkäs kehitysmaalaista saavat sen aikaan.
No sipi pitää huolta, ettei ilma pääse raikastumaan.
Järjestä äänestys maahanmuutjien ja kommunistien siirrosta vaikka afrikkaan. Ihmiset sitten puolustavat äänestyksen tulosta.
Muussa tapauksessa hyväksyt tapahtuneen, joten lopeta ruikuttaminen.
Suomi oli ennen hyvä maa naisrauhaa oli, ei tarvinnut pelätä karvaisia apinalaumoja kaduilla. Kaikki on menetetty, kiitos sipilän.
Se on historiaa, valitettavasti.
Afganistan tuo luolamiehiä lähinnä oleva kulttuuri. Lapsiin, eläimiin jne, sekaantuvat sekopäistä porukkaa. Eikö se järki sano mitä niiden kanssa pitää tehdä, eli lähettää sinne mistä on tullutkin. AI niin eihän tälläistä voi tehdä kun ne on demareiden äänestäjiä.
ovat keksineet että suvakkien sikiöistä saa kantasoluja.
perussuomalaiset on parhaita suvakkien hyysäämiä ihmispoloja joita itse haukkuvat mutta eivät itse tajua miten hyysättäviä luusereita itse ovat,silti nää armeijasta pois potkitut ja työtävieroksuvat persu luuserut valittaa täällä palstoilla kun eivät kestä ottaa vastuuta mistään kuten sdp:n kok:n tai keskustan edustajat ,nämä kolme puoluetta hoitaa oikeasti suomen asioita ja persut perseennuolemisineen ja säälittävien takinkääntöineen ei todellakaan kuulu tähän yhteiskuntaan ja sen ovat jo ihmiset tajunneet mikä kusettaja puolue voi pahimmillaan olla.
Odotan kieli vyön alla tulevaa kesän tapahtumaa. Tulee hurjia taistoja kun partaveitikkaiset ryhtyvät lesbojen pyllyjä puristelemaan. Lesbot ovat kovia tappelemaan koska harrastavat sitä joka päivä keskenään.
Onkin odotettavissa tosi iso ja kova mellakka jota kannattaa tulla seuraamaan kauempaakin!
ok.
Iljettävät heikkolahjaisuus ja väkivaltaisuus ovat niille samanlaisia rodullisia ominaisuuksia kuten tumma tai hyvin tumma nahkaisuuskin
Kyllä ne raiskaajamamut ja nimenomaan ne, ovat sekoittaneet Suomen sisäisiä asioita ihan tarpeeksi ja veronmaksajien rahoja tuhlanneet monin eri tavoin. Eri asia on nämä rauhanomaiset ja oikeat avuntarvitsijamamut.
Lapin Somali yksistään haisee enempi kuin kymmenet tuhannet matut, sehän tuli salaa suomeen haisemaan, ja haisee tälläkin palstalla päivittäin. Sonnalle.
Niinpä. Suomalaisia on alle PROMILLE maailman väestöstä. Olemme mitä suuremmalla syyllä vähemmistö kansa eikä meitä suojele edes oma hallitus. Surkeaksi on mennyt.
Suomen helevetin rumat, lihavat, tummaa mulkkua himoavat hyysäriämmät haluavat Suomeen varsinkin arabi- ja afrikkalaisia matumiehiä. mutta tällaisia naisia Suomen hyysäriakat eivät missään tapauksessa halua Suomeen!
https://www.youtube.com/watch?v=fNU-XAZjhzA
Kuvitelkaa mitä kauhean rasistinen älämölö olisi syntynyt suomen naisten joukossa , jos maahamme olisikin tullut viime vuonna 20000-30000 nuorta itäaasialaista naista irakilaisten miesten sijasta! Voi sitä hirveän rasististen kirjoitusten ja puheiden määrää, joka sillojb olis tulvinut suomen akkojen taholta!
juuri näin.
Huono hygenia
Kamelin panemisen jälkeen arabi painaa suomalaista naista.
Mutta vain suvakkeja ja spr.lorttoja.
Heitä luvalla, muita ullatuksena.