Haluan kokemattoman naisen

Kilttiatm

Kokemattomalle miehelle kokematon nainen, onko muka liikaa vaadittu?
No ei sitten. Haluan yh naisen jonkun joka ollut jännämiehen kanssa ennen. Antaisin sille hyvän ja turvallisen kodin jossa on hyvä olla.

11

56

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • plmb

      Aadami ei taida tuntea käsitystä rakkaus, mutta se onkin tavallista urospuoliessa ihmiskunnassa.

    • Nomutta-

      Voihan sitä haluta mitä vaan mutta rumiluksilta on evätty pääsy parisuhteisiin.

      • Naisasialooseri1

        Rumilusten pitäisikin mielestäni tappaa nuoria kauniita naisia. Milläs sen meinasit evätä? Sinulla, poliisilla tai yhtään kenelläkään ei ole mitään millä uhata tuollaista miestä


    • Kannattaisi haluta mielummin vaikka uusi fillari. Mahdollisuudet haaveen toteutumiseen paranisivat.

      • tai 7 oikein lotossa


    • syöjättären.suuhun

      Mihinkäs tasoluokitus katosi?

      On se kumma, kun te miehet käytätte tasoluokituksia, kun puhutte naisista, mutta omalla kohdallanne ne eivät pädekään!

      Sen verran pitää lasten parasta ajatella, että totaalikokemattomatonta ei päästetä lapsiperheisiin opettelemaan. Sama kuin päästäisi sikoja kasvismaalle sotkemaan.

      Kokemattomalle miehelle oikein rietas ja kaiken kokenut nainen. Vastakohdat täydentävät toisiaan. Ja itse määrittelemänne tasoluokituskin kohtaa.

    • yuhok

      Ai oikein antaisit "sille hyvän kodin". Puhut kuin olisit katukoiraa adoptoimassa. Et tuu saamaan ikinä naista koska olet ällö ja vajakki pervo. Tajua se jo, se on sulle kerrottu täällä monet kerrat!

    • Poikamies45

      Älä missään tapauksessa luovu ihanteistasi yhteiskunnan ikärasismin painostamana. Jos olet POIKAmies, niin sinulle oikeuden ja kohtuullisuuden mukaan kuuluu TYTTÖnainen eikä mikään ikääntynyt ja katkeroitunut synnytyskone.

      • Tthuoohgr

        Ei kenellekään KUULU toinen ihminen yhtään! Partneri ei ole mikään esine.


    • Kuulostat täysin uhmaikäiseltä lapselta. Poljet jalkaa ja haluat. Äidin sijaan pyydät nyt vain tahtomaasi joltain epämääräiseltä taholta, nettiyhteisöltä tai mahdatko oikein tietää itsekään miltä. Mitä luulet, olisiko aika kasvaa aikuiseksi? Mennä tuonne ulkomaailmaan ja tutustua naisiin? Silloin olisi edes pikkuriikkinen mahdollisuus siihen, että jonakin päivänä ihastuisit johonkin naiseen ja hän ihastuisi sinuun. Väitän, että siinä vaiheessa sinua ei enää vähempää voisi kiinnostaa onko hän kokematon vai ei.

    • vittusentään

      Naiset tahtoo jännämiehe, eikä ne välitä vaikka on lapsia siinä vierellä kun jännämies hakkaa naista turpaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. En tullut, koska käytit päätäsi.

      Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
      Ikävä
      37
      2736
    2. Miten kaivattusi teki sinuun lähtemättömän vaikutuksen?

      Minulla kävi niin, että hän laittoi ruokaa, kun olin nälkäinen. Tie miehen sydämeen käy vatsan kautta.
      Ikävä
      89
      1184
    3. Alkon myynti putosi kesäkuussa 10 prosenttia

      Niin se hallitus tuhoaa valtion verokertymää ylisuurella alkoholiverolla, kun kansalaiset hankkivat juomansa ulkomailta.
      Maailman menoa
      127
      979
    4. Oliko mies vetäytyminen

      Toimiva veto? Miten meille kävi. Ei hyvin ja mahdottomalta tuntuu tilanne nyt.
      Ikävä
      61
      957
    5. Mitä söitte Hänen kanssaan yhdessä viimeksi?

      Tällainen vihjeketju:)
      Ikävä
      66
      907
    6. Ulosotossa olevan tulisi saada itse päättää

      Maksetaanko hänen ulosotossa olevia velkoja takaisin yksi kerrallaan vai ripotellen pikku summia sinne tänne, kuten ulos
      77
      871
    7. EU:lta tyly ratkaisu Temulle

      On se hyvä, että EU on vihdoin ja viimein puuttunut noiden Kiinan krääsän kauppiaiden toimintaan. https://www.is.fi/ta
      Maailman menoa
      101
      818
    8. Oon tässä pohtinut että se nainen

      Ei sovi sulle. Ihmetyttää mitä näet hänessä. Mieheltä miehelle
      Ikävä
      70
      815
    9. Nainen on ihana

      ilta-päivää tosi söpölle naiselle 🤗😘☺ Jos saisin sinut nainen oisin onnellisin mies Etpäs tiedäkään keneltä tämä on?
      Ikävä
      25
      718
    10. Hallinto-oikeus kumosi valtuuston päätöksiä

      Teksti-tv kertoo, että valtuuston päätöksentekoon on osallistunut varavaltuutettu jolla ei ollut oikeutta osallistua. Mi
      Ähtäri
      30
      684
    Aihe