Media on ollut tosi törkeä tässä aasia katastrooffissa. Haukkasivat liian ison palan, kyllä asia tulee selväksi vähän vähemmälläkin kuin tälläsellä tunnin välein tarjottavalla ruumis-saldoilla. Saatte nähdä että kohta aasiasta ei ole tv:ssä enää mitään vaikka siellä pahin jatkuu edelleen ja pitkään. Kun ei ole enää tv:n tarjolla kuolleiden saldoja ja kuvia raadoista niin media palaa taas arkeen. Eli terroristisaldot alkaa taas olla uutisten pääaihe seuraavalla viikolla!
Lopettakaa nyt edes niitten lehtien ostaminen, ANTKAA NE RAHAT SINNE AASIAN KRIISIIN! Jos parempaa avustus kohdetta ei keksi.
Lopettakaa nyt edes niitten lehtien ostaminen, ANTKAA NE RAHAT SINNE AASIAN KRIISIIN! Jos parempaa avustus kohdetta ei keksi.
Vastaukset 1
Vanhimmat
>>Mediakritiikkiä ja keskustelua lehdistöstä, tv:stä, radiosta ja muista mediosta. >>
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=114&conference=4500000000000553&subcat=989