Suomalaisten katupartiot lisää turvallisuutta huomattavasti, kitisee suvakkivähäpojat ja poliitikot mitä hyvänsä.
Matupartiot kaupungilla ei lisää turvallisuutta
näinsennäin
1761
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
En suvaitse matupartioita, hajoitan heti kun törmään niihin, luikkivat sivuun kun vilkaisenkin vihaisesti, matut ei hypi mun silmille kuin kerran, sen viimeisen.
taas perusjuntti Odinin pelle selittää.
https://youtu.be/hDlNpGkyVEI
Ja suvakkivähäpojat vitisee ja kitisee.
toimii .Tässä yksi suojaa pyörätelinettä.
http://kuvapilvi.fi/k/yzNZ.jpg
Matupartioita etsii lampaita ja vuohia kun suvakkireva ei kiinnosta pikkupippeliä!
Suvakki on suvakki kunnes omassa perseessä kolisee matun muna tai tytär tai poika raiskataan jopa tapetaan ja taas on yks suvakki vähemmän tai oikeastaan muutama teosta kärsinyt suvakki
SIITÄKÄÄN-KUN JÄRKI ON PUUTTUNU ALUNPERINKIN TOTAALISESTI !
Odarit vähä-älysiä. Ovat ottaneet houkutuslinnun kehiin.
http://naurunappula.com/1190495/tuksun-kevatlook.jpg
Epäilen toimivuutta.
Oliko ne odarit niitä juopuneita ja pelleksi naamioituneita suvakkihörhöjä.
ole .vaan ovat niitä naistenhakkaaja lusmuja Odareita.
Vai oliko ne pellenaamat niitä KEPPIHEVOSELLA loikkivia vajakkeja jotka heittelee vokin seinään jotain palavaa litkua
ETTÄ JOS SUOMALAISET MIEHET PARTIOIVAT PITKIN KATUJA-NIIN TURVALLISUUS ON 100 %-STA !!!
ON SE ÄÄLIÖMÄISEN SAATANAA-ETTÄ JOTKUT TAUKKIPÄÄTOTTEROT VIELÄ ALIARVIOIVAT SITÄ-VAIKKA JATKUVASTI NUO PERKELEENMUSLIMIPAKANAT OVAT HÄIRINNEET JA AHDISTELLEET YKSINÄÄN KULKEMAAN JOUTUNEITA NAISIA !!!
SAATANA JOS NÄÄN YHENKIN IDIOOTTISUVAKIN,-NIIN SE PÖKKERÖ KÄVELEE NAAMAPUNASENA HÄPEÄSTÄ VIIKON -OLKOOMPA VAIKKA MINKÄTASON TIREHTÖÖRI TAHANSA !
mutta pitävät ne saatanan mutapellet loitolla.
Sehän noissa nyrkillä tapettavissa islamistimatuissa juuri on mikä mättää ja mistä ei suvakkimediassa puhuta pätkääkään nimittäin nuo vähintään puolentusinan ryhmissä liikkuvat katu/liikekeskus"partiot".
Tollasen haistavitun raiskuujoukon kun menee telomaan tuhannen paskaksi niin, että hampaan palaset lentelee ja veri tirskuu niin suvakkivajakit on heti hysteerinä joukolla huutamassa, että rasismia, rasismia.
Pöh, sanoisinko ennemmin, että kohta se on kansanhuvia.
Polisit turvaa naistemme vapaan liikkumisen. Todella hyvä näitä raiskausjoukkoja ei sitten näy, eikä niistä kuulu mitään ensi kesänä.
Pysy uskossasi vahvana, sillä sitä koetellaan vielä.
Keväällä alkavat ahkerat pesäpalloharjoitukset, kai jokaisella on välineet? Sitten kipinkapin ostamaan tai itse tekemään! Matuillekkin syytä opettaa kotoutumisen nopeuttamiseksi peli, joten heille jaetaan räpylät, palloa ei tässä pelissä tarvita, kuolleita ja haavoittuneita tulee entiseen malliin.
Hyvää pelikevättä! Terv. Tahko