Neiti Presidentti Ninnin vittu venähti

Neiti Niinistö otti tänään vastaan Gambialaisia vieraita ja tietenkin Niinistö tarjosi vittuaan, mutta vanha elin ei entiseen maallin venynyt, vaan repesi.

Neiti Presidentti joutui käymään sairaalassa opeluttamassa vittunsa.

Jenni kyllä seksi iloitteli vieraitten kanssa kuten nuorelle sopiikin
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sairaalasta Neiti Ninni Presidentti sai mukaansa pienen harjoittelu dildon, jolla treenata vittuaan :)

Äänestä

Ei ole todellakaan nuo suvakkien aseet paljonkaan fiksumpia kuin polttopullotkaan, menkää oikeesti hoitoon.
Mietin vielä. pitäisikö tuollaisesta kunnianloukkausta tehdä rikosilmoitus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


118 kirjoitti:

Neiti Niinistö otti tänään vastaan Gambialaisia vieraita ja tietenkin Niinistö tarjosi vittuaan, mutta vanha elin ei entiseen maallin venynyt, vaan repesi.

Neiti Presidentti joutui käymään sairaalassa opeluttamassa vittunsa.

Jenni kyllä seksi iloitteli vieraitten kanssa kuten nuorelle sopiikin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu