hauska ku kerra ku oli uskossa

ni soiti synni takia johonki apu puhelimee ,kyseisen synni puhelimee...mite se ihmine sano se on sen hinta...jotenki se jäi aina soimaa mun päähä ja vieläki soi... se on sen hinta
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mite vuosikaudet onkaa se sama sana soinu mun päässä...se on sen hinta

Äänestä

tottakai te ihmiset haluatte lokeroida mut et hei toi on langennu, meidä alapuolella...en mä halua olla osana teidä nokkimis järjestyksiä... haluan vaan armon...en mitää muuta

en ole teitä täällä tuomitsemassa enkä muutakaa...

Äänestä

en halua kuulua teide ihmiste piireihi...en todellakaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tehmies24v kirjoitti:

ni soiti synni takia johonki apu puhelimee ,kyseisen synni puhelimee...mite se ihmine sano se on sen hinta...jotenki se jäi aina soimaa mun päähä ja vieläki soi... se on sen hinta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu