Kuppi kuumaa päivääsi :).

14103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

No kiitos vieläkö olisi ruunebergi kylkeen niiiin...:)

Äänestä

nää on kyllä söpöjä :)

Äänestä

Hyvää ei voi vastustaa.
Rakkauden kukka
kasvaa ja kukoistaa
ilman vuodenaikojen apua.
*hymy halit*

Äänestä

Palstan naiivi akka on ihan pähkinöinä näistä onni shemalen lapsellisista linkeistä, kunnes onni shemale paljastaa että onkin vain vakkari "akka" tuonkin nikin takana.

Äänestä
  • Pidä huolta itsestäsi, joohan?:) Voihan sitä rakastua vaikka hahmoon, oli se sitten naisen tai miehen luoma hahmo!

    Äänestä

Ihan hyvän näkönen kahavi.

Äänestä

Kiiiiiiiiiiiiiitossss

Äänestä

Huska ja kaunis kupponen :) Kahvia en itse juo.

Äänestä

Rakastan näitä Onnin kuumia kupposia:) Kiitos taas jälleen kerran!

Äänestä

panee miettimään että raskiiko sitä edes juoda. Pakastimeen jäätymään, ja aina välillä voi katsella.

Äänestä

Upupupup

Äänestä

Kuumaa Kiitos!

Äänestä

posliini

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onnii kirjoitti:

http://www.saratogacoffeetraders.com/uploads/5/6/7/2/5672191/1584610.jpg

Olkaa hyvä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu