Hammaskultaako tämä on

1068
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Legenda kuudesta miljoonasta .................... jatkuu.

Äänestä

Ei. Se on amalgaamia

Äänestä

..vieläkin natsien saastaa. Ajatelkaa murhattujen ihmisten hampaista otettua. MIKSI saksan poliisi ei takavarikoinut kultalaattaa ja palauttanut sitä Israelin valitiollle?
Olisi ollut vähintäänkin oikein!
Eurooppa on velkaa Israelin kansalle ikuista hiljaista velkaa...

Äänestä
  • Kapinan aikana suomalaisetkin repivät kulmahampaat suusta. Demarithan sitä enimmäkseen harjoittivat, ei siihen aikaan kaikki edes käyneet hammaslekurilla, vielä harvemmalla oli siihen varaa.

    Äänestä

..on käsittämätöntä, että muslimi vihaa Israelin kansalaista kaikkialla. Yksikään muslimi ei ole varauksettomasti Israelin kannnalla. Muslimi ei ajattele ja toimi yksilönä. Pakolaiset Israelin naapurissa ovat sinne muslimien taholta järjestettty ja aikoinaan jätetty.
Israel on voittanut sodat, joissa muslimit yrittivät hävittää Israelin vanhalta ottomaanien alueelta, jossa oli totuttu elämään muslimien sairailla säännöillä. Israel tarvitsee EU:n tukea ja järjettömiä lipun nostoja muslimien osapuolelle, jolla ylläpidetään terrorismia ja sotaa..
EU on velkaa Israelille, tuoollaisen kulltalaatan löytyminen on mitä todennäköisimmin natsien sikailujen tuotosta ja olisi ehdottomasti pitänyt antaa Israelille. Sakujen on vaikea myöntää asiaa, sakun perus-sairaus kun on sikamainen röyhkeys..

Äänestä
  • Vai pitänyt antaa Israelille ? Kyllä taas tarinaa tulee. Kyllä juutalaiset hyvityksenä ja kostonsa saanut. Uni seis ja pois sieltä keskitysleiriltä, nyt on vuosi 2016, ei 1944.

    Äänestä

Aloittaja
Aloittaja

"Mit Hitlers Goldschatz hat das also nichts zu tun", sagte der Polizeichef von Berchtesgaden."
-wiesoo?? Antakaa ne periaatteesta Israelin valtiollle, gel?.....

Äänestä
  • Aloittaja

    Jutussahan sanotiin että tyttö sai pitää harkon, kun omistajasta ei ole tietoakaan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kekek-kekek kirjoitti:

Löytynyt Berchtesgadenin läheltä.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016020521073743_ul.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu