kuka voi vahvistaa?
ei ainakaan enään salilla käy missä ennen oli pitkään treenannu.
Onko The One siis kuollut?
18
330
Vastaukset
- vilimihahmo
Se on satuolento ei sitä oikeesti ole ollut olemassakaan.
http://www.fwallpaper.net/normal_1024x768_movies-the_one_002.html - kerrrauh
Jos ei saa enään roinaa mistään/terveys krakaa?
- eki777777
kylmä pieru pääsi the onelta, vahvistetaan nyt tutuille ja tuntemattomille.
en vaan ymmärrä mikä vitun idea on tänne tulla noita haukkumajuttuja höpisemään
en ollut itse kovin tuttu, mutta tunsin.
kunnia.- Kuolinsyymikä
Kuoliko roinaan?
- erkkipekkae
Kuolinsyymikä kirjoitti:
Kuoliko roinaan?
sairaskohtaus. jokainen tietää varmaan mistä moiset tulee.
- kaverionelle
Meinas saada pilua paarissa ja sai sydärin, kun tajusi....
- verenpaineongelmat
theonella oli sairaus, eli voi olla ettei roina ollut 100% syy siihen.
- lojuhbd
Paljonko oli miehellä ikää?
- smantekvevääi
mitä sillä on merkitystä?
- Notottakaisilläon
merkitystä kuoleeko kolmekymppisenä vai yhdeksänkymppisenä vai eikö sinusta??!
- jaskajokinen78
Notottakaisilläon kirjoitti:
merkitystä kuoleeko kolmekymppisenä vai yhdeksänkymppisenä vai eikö sinusta??!
Ei ole.
elämä elämistä varten.
- hihiii
ei voi lyödä
- pieninatu
Onko the One oikeasti kuollut? Ei todellakaan ollut ainakaan roinaaja vaikka kateelliset laiskurit niin väittävätkin. Isoksi ja vahvaksi kasvaa kun nostelee paljon puntteja ja One oli nostellut aika kauan, eikä hän ollut edes bodari vaan voimailija
- deadlikeacow
R.I.P
- tohtorialaneeeen
roinaaja oli mutta theone on paskahousu vauvakakka joka ei koskaan uskaltanut roinaamistaan myöntää kuten jaskat ja muut tosimiehet.
toivottavasti te muut otatte tästä opiksenne!!! - Moik
Mikä oli The One oikealta nimeltä?
- Anonyymi
vieläkö on kuollut?
- Anonyymi
Nykymaailmassa pois netistä tarkoittaa yhtä kuin kuollut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site525890Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714615Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464372SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564151SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt953761SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502463Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352369Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422099En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131229Mikset pidä yhteyttä?
Miksi et? Ei sun ois tarvinnut sanoa niin tarkoittamatta. Särit mun sydämen. Sinun pitäis jo tietää paremmin.61030