Muistutetaan häntä tieteellisestä tutkimuksesta, joka todistaa rasistin omaavan alhaisen älykkyysosamäärän. Muistuteaan häntä Suomalaisesta degeneroituneesta geeniperimästä, suomalaisesta tautiperimästä, joka johtuu käsittämättömän pienestä kansakunnasta, joka kuksii keskenään serkuksiaan. Ymmärrettävistä syistä syntyy siis todella paljon juurikin käsittämättömän tyhmää rasistia. Noniin rasistit, syökää banaani ja menkää imemään peukkujanne.
Miten saadaan rasisti pois tolaltaan ?
Antropologi
1162
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
varmaan siitä kun uusi husu ahmad on taas tullut veronmaksajien elätettäväksi,,vähemmästäkin pulssi nousee,,,
mutta ei ole perusteita elättää räyhämuslimia,,,ei mitään yhteistä vaan aivan päinvastoin,,
Kuinka saadaan suvakki pois tolaltaa. ? Ottamalla mamun muna hänen suusta pois.
Suvaakkihyysäri saa itkupotkuraivarin jos ei saa mamunmunaa.
Sillä suvakilla on matujen paskamunaa saman aikaan joka reijässä, ei pelkästään suussa.
Rasisimilla ei pääse Somalin älykkyysosamäärään, vaikka kuinka kauan rasismia harjoittaisi. Tätä ei ole tarkoitettu rasismiksi, vaan tosiasiaksi, jota millään tutkimuksella ei muuksi saa.
Eikä Somalia saa suomalaiseksi, sen enempää kuin Suomalaista saa Somaliassa somalialaiseksi. Ei somalikaan halua somalialaiseksi.
Kyllä haluaa nimenomaa somaliksi ja ylpeäksi sellaiseksi, koska on oikea uskoinen herrakansan edustaja meidän vääräuskoisten, sikaa syövien juoppojen seassa. Heidän tehtävä on tehdä meistä Allahia pelkääviä ahdasmielisiä hartaita muslimeita. Tosin ei onneksi taida onnistua
Niinpä, ja lisäksi 300.000 suomalaista muutti 1960-70 -luvuilla Ruotsiin - elintasopakolaiseksi. Ruotsi otti vastaan. Ja lisäksi, kuten kait jo hyvin tiedetään, me suomalaiset olemme täällä Euroopassa etninen vähemmistö: geneettisesti lähellä kiinalaisia. Kiinalaisissa ei sinänsä mitään "vikaa", eikä tietenkään suomalaisissakaan. Mutta vain muistutukseksi siitä, että asiat ja historia monimutkaisia.
Varmasti noin. Vastaako tutkimus siihen, kuinka suuri osa älyllisestä vajavaisuudesta purkautuu rasismina ja kuinka suuri osa jotenkin muuten?
Jollakin toisella ihmisellä voi olla vastakkainen ja kuulijalle epämiellyttävä mielipide. Tämän taustalla eivät välttämättä vaikuta rasistiset asenteet.
Jos yritit kirjoittaa aloituksessa suomea ja tutkimusviittauksia siihen tyyliin, että sijoittaisin sinut älyllisesti lahjakkaimpiin, taisit epäonnistua.
Ilmankos Afrikassa on niin alhaiset ÄO lukemat.
Suomessahan on välittömästi rasisti jos mitenkään uskaltaa arvostella näitä kehitysmaamuslimeita, koska ne ovat koskemattomia uskontonsa takia ja kansanryhmiä joista ei saa esittää minkäänlaista negatiivistä kritiikkiä tekivätpä ne mitä tahansa.
Paras tapa on julkaista video jossa viisi somaalia nai hyysäri-suvakkia.
Voin kuvata jos haluat somaali-patjaksi.