Me emme hyväksy naisten harjoittamia yhdyntöjä

Se_ei_vaan_käy

turvanpaikanhakijamiesten kanssa. Emme todellakaan

20

105

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kilttiatm

      Me emme sille voi mitään. Turvikset on kunnollisia miehiä ja naiset haluaa niitä.

    • Naishenkilö

      Ette hyväksy ja se on teidän mielipide. Naisettomat eivät myöskään hyväksy suomalaisten miesten seuraa naisille.
      Vain teille seura olisi hyväksyttyä. Kateutta teilläkin keskenään on.
      Senkö hyväksytte? Mä en.

      • ööööööööööä

        mää en hyväksy seksiä muiden kuin mun kaa HUORAT! HAHA!


    • vapaa_maa

      Ketkä te? Suomi on toistaiseksi vapaa maa, jossa jokainen saa valita seksikumppaninsa ihan itse. EI kuulu kennellekään muulle.

      • Kyllä se nyt aika pitkälti kuuluu, koska AliBabat elävät esimerkiksi minun maksammilla verorahoilla. Menkää ulkomaille jakamaan pillua, ei AliBaboja tänne tarvitse päästää toisten rahoilla elämään.


      • äääääö

        maksullisia miehiä naisille kun ei suomalainen kelpaa.


    • VapaakoMaa

      No minä paneskelen neljän naisen kanssa, onko se keneltäkään pois? He tekevät vapaa-aikoinaan mitä tahtovat. Haluan kyllä löytää jonkun oikean.

      En ikinä jättäisi lapsiani, sisaruksiani tai heidän lapsiaan sodan keskelle ja pakenisi. Tekisin kaikkeni saadakseni heidät turvaan. En voisi pitää itseäni ihmisenä, saati miehenä muuten.

    • Kuinka moni suomalainen nainen harrastaa seksiä turvapaikanhakijoiden kanssa? En tunne ketään. Ei siinä mitään pahaa ole varmaankaan mutta miksi tästä pitää jauhaa koko ajan.

    • harjoittamia

      On ihan sama hyväksytte vai ette. Jos minä en hyväksy aloittajan harjoittamia yhdyntöjä kenenkään kanssa niin haittaaks se?
      Jos naiset ja turvapaikanhakijat saavat mitä haluavat niin ketä se oikeasti haittaa (paitsi kateellisia ja turvapaikanhakijan vaimoa).
      Jos seurauksena on lapsi niin hänet turvapaikanhakija vie kotimaahansa. Se saattaa lapsen äidin mielestä olla haitta.

      • siis_mitä

        Luletko ihan oikeasti, että aloittaja harjittaa yhdyntöjä jonkun kanssa?


      • harjoittamia
        siis_mitä kirjoitti:

        Luletko ihan oikeasti, että aloittaja harjittaa yhdyntöjä jonkun kanssa?

        En luule enkä hyväksy jos hän joskus tulevaisuudessa harjoittaa tai edes haaveilee sellaisesta. Ydynnät on henkisestikin vaarallisia aloittajalle.


      • Miises
        harjoittamia kirjoitti:

        En luule enkä hyväksy jos hän joskus tulevaisuudessa harjoittaa tai edes haaveilee sellaisesta. Ydynnät on henkisestikin vaarallisia aloittajalle.

        Mitä väliä sillä on mitä sinä hyväksyt. Sinä olet pelkkä ali-ihminen (nainen)


      • 780
        Miises kirjoitti:

        Mitä väliä sillä on mitä sinä hyväksyt. Sinä olet pelkkä ali-ihminen (nainen)

        Samat sanat sinulle ja aloittajalle.


    • Onhan se vähän omituista ja arveluttavaa käytöstä, mutta varsin marginaalinen ilmiö kyseessä kuitenkin. Kannattaa varmaan keskittyä miettimään jotain hyödyllisempää.

    • Pillu_kuuluu_kansalle

      Ei se tosiaan vetele moinen pilluvuoto. Suomalainen pillu on puhdasrotuisten syntyperäisten suomalaisen miesten kansallisomaisuutta, eikä sitä ulkomaanpellet rankaisematta käytä.

      • 770

        Voi jestas kun on taas lapsellinen mielipide. Ei ihme että olet ilman naista.


    • tarralenkkari666

      Pitäisikö turvapaikanhakija naisten lopettaa yhdynnät aviomiestensä kanssa, jotta olisit tyytyväinen?

      • Suomen-ätmit-ry

        Kyllä, ja tulla teinityttäriensä kanssa tänne antamaan pillua meille Suomen ätmeille.


      • Ehdotuksia_lisää
        Suomen-ätmit-ry kirjoitti:

        Kyllä, ja tulla teinityttäriensä kanssa tänne antamaan pillua meille Suomen ätmeille.

        Muistatteko sen yhden Piraattipuolueen kansanedustajaehdokkaan ( tais ola Panu jotakin) joka vaati, että naispuolisten turvapaikahakijoiden pitää antaa pillua suomalaisille neitsytsedille turvapaikan vastineeksi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      165
      1586
    2. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      104
      921
    3. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      75
      743
    4. 51
      635
    5. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      16
      605
    6. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      40
      537
    7. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      45
      498
    8. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      158
      486
    9. Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä

      Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;
      Maailman menoa
      187
      426
    10. Missä näet kaivattuasi?

      Mitä teet silloin? Tuleeko pakene reaktio? Vai hellä tunne ja ere..
      Ikävä
      26
      419
    Aihe