SUVAKKI KULTTUURI

Laittakaa tähän mitä musiikkia typerät suvakkit kuuntelee!
mimä alotan:
https://www.youtube.com/watch?v=s2VzLn6DMCE
huhhuh minä ainaki ite kuuntelen humppaa ja merzbowta!!!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

SE ON AINASKI SE NEUTRAL MILK HOTEL3

Äänestä

NYT VASTAATT E AVAI OOKTEKO SUVAKKI!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


töyjukka354 kirjoitti:

Laittakaa tähän mitä musiikkia typerät suvakkit kuuntelee!
mimä alotan:
https://www.youtube.com/watch?v=s2VzLn6DMCE
huhhuh minä ainaki ite kuuntelen humppaa ja merzbowta!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu