Persu-puolue on henkitoreissaan

Pian koko puolue lakkaa olemasta. Soinilla on jo Brysselissä öky-eläkevirka valmiiksi katsottuna.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onneks pääsee valtaan Dimitri Qvintus,Liisa Jaakonsaari,Nasima,Dimitri Qvintus,Ozan Yanar y.m

Äänestä

suora toiminta toden näköisesti alkaa jos poliittisesti ei voi vaikuttaa...

Äänestä

Valtaan pääsee Paavo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


er54245245345 kirjoitti:

Pian koko puolue lakkaa olemasta. Soinilla on jo Brysselissä öky-eläkevirka valmiiksi katsottuna.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu