Kajaanissa rikastus

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1455017553708.html

Tekijöiden nimiä ei ole mainittu, joten ovat kunniakansalaisia.

Ihme tyttö, että hänellä oli poikaystävä ja sitten toisen pojan mopon kyydissä meni vieraalle asunnolle ?

Kyllä kyseinen tyttö on todellinen yhteishyvä :(
851
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

joku muukin kun Perä rikastunut ?

Äänestä

kuten sen osasi jo tekotavasta päätellä on tekijät muslimeja. Yksi Suomalainen joukossa, mutta miten oli mukana ?

Äänestä

Sen sijaan myös asunnossa olleen 17-vuotiaan miehen syytteet törkeästä raiskauksesta ja törkeästä lapsen seksuaalisesta hyväksikäytöstä kaatuivat oikeudessa. Hän oli istunut olohuoneen sohvalla sanomatta tai tekemättä mitään.

16-vuotias sai kahden vuoden ja kolmen kuukauden, 19-vuotias Désire Kamanzi kolmen vuoden ja 18-vuotias Patrick Ndayishimiye puolestaan kolmen vuoden ja kahden kuukauden ehdottoman vankeusrangaistuksen.

Äänestä

Tyypillisiä Kajaanilaisia nimiä - ihan kanta Kajaanilaisia

Äänestä

Kaksi nimeä on Ruandalaisia.

Äänestä

Feministien mielestä se ei ole raiskaus, jos muslimi sen tekee

Äänestä

Olipas nimetkin lisätty.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eimuslimeja kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1455017553708.html

Tekijöiden nimiä ei ole mainittu, joten ovat kunniakansalaisia.

Ihme tyttö, että hänellä oli poikaystävä ja sitten toisen pojan mopon kyydissä meni vieraalle asunnolle ?

Kyllä kyseinen tyttö on todellinen yhteishyvä :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu