Viranomaiset eivät halua päästää irti yhdestäkään mamusta vaan jokaisesta on pidettävä kiinni että saadaan täyteen Kataisen, Stubbin ja Sipilän tavoite 1,8 miljoonasta uudesta nuoresta miehestä Suomeen.
http://www.pohjalainen.fi/uutiset/kotimaa/maahanmuuttovirasto-ei-usko-karkottamiseen-liittyvän-kansalaisaloitteen-läpimenoon-1.1995135
http://www.pohjalainen.fi/uutiset/kotimaa/maahanmuuttovirasto-ei-usko-karkottamiseen-liittyvän-kansalaisaloitteen-läpimenoon-1.1995135
Vastaukset 6
Vanhimmat
Aloittaja kyllä voidaan karkottaa heti!!
Sulla toivottavasti kestää röörit noiden paneskelulle ketkä ei saisi olla täällä! Mitä mariset? Mee jakamaan niin ehkä yksi raikaus säästyisi!
Isänmaalliset omaa maata puolustavat karkoitetaan ja punaviherrvassarikommarit jää jäljelle mamujen kanssa?
Sekös sua harmittaasi! Natsit voi painua taistelemaan musulmaanien maahan pois Suomesta rauhaa häirittemästä!
Toivottavasti saat väkisin ykköseen kakkoseen ja kolmoseen 15 ihmisen(anteeks elokoiden pahempien ihmisten voimin) voimin, koska ne tykkää ryhmistä!
toivottavasti tälle sairaalle seudulle saadaan pakolaisia ainakin miljoona niin loppuu typerä rajat kiinni ja katupartio porukoiden vouhotus . kestävyysvajeet saadaan unohtaa.
seutukunta paranee sillä kyllä itsestään ja tämä narsististen sadistien konservatiivinen yhdyskunta tukehtuu omaan oksennukseensa