SAATANA.Alle kymmenen prosenttia matuista on korkeasti koulutettuja , ja suurin osa kouluttamattomia sekä luku- ja kirjoitustaidottomia.
Yllätyitkö?ehhehhehe
Yllätyitkö?ehhehhehe
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ilmankos niiden käytös on ihan mahdotonta. Ovat tulleet tänne elätiksi, kun heitä on kutsuttu oikein pääministerin taholta. Jäbät ovat lähteneet köyhyyttä karkuun, kun kotona ei ole mitään.
Eihän tavalliset suomalaisetkaan osanneet lukea 1800-luvulla. Sitähän pidettiin suorastaan vaarallisena taitona rahvaalla. Töitä kumminkin riitti. Nyt pitää vain keksiä mitkä työt ei vaadi luku- ja kirjoitustaitoa. Sen yhden asianhan ne tuntuvat osaavan.
Pitää sitten perustaa se miespordelli, nyt olisi ainesta yllin kyllin. Hyyssäritkin saisivat yllin kyllin kerrankin.
Eivät koulutetut ole mihinkään lähteneet. Pakolaisiksi lähtee ylijäämä, eli lukutaidoton roskasakki, jolla ei ole omassa maassa mitään käyttöä. Vain harva maa suostuu ottamaan heitä takaisin, kun heistä on eroon päästy, niin ei heitä haluta takaisin elätettäviksi.
Tämä on sitä hallituksen kuuluisaa köyhdytyspolitiikkaa.
Omia työttömiä satoja tuhansia ja taloutta"nostetaan" hankkimalla lisää kouluttamattomia apinoita,jotka ei osaa lukea ,kirjoittaa , saatika käyttäytyä.
Vaikuttaa siltä, että joukossa on itseoppineita gynekologeja ja pääkirurgeja
Väitteelle ei ole perusteita olemassa, koska heidän koulututasoa ei vielä tutkittu. Jonkun perusn mielipide ei riitä todisteeksi.
Itseasiassa oli juttu ylen aamu-uutisissa,joten vedä siitä.
Tästä ylekään tuskin valehteli
Kuinka ne lukutaidottomat ymmärtää älykännyköitään
kun jokaisella on niitä räplättävänä, onko niissä jotain kuvakieltä,
kuten esim. kirkkoveneitä millä ilmoitetaan kavereille raiskausapajista..?
Mitä tarkoittaa alle 10% ? Tarkoittaako se 0,01%. Eihän Irakissa ole korkeakoulutusta. Eihän niiden hiekkaapinoiden koulutusta voi edes verrata Suomen koulutukseen.
Vihervasurit kääntyy kohta ja alkavat syyttään pressuja -maahantulosta. Näin tulee käymään