Mummontappaja-Kokoomus

Juuri Ylen uutisissa tuli selväksi Kokoomuksen linja. Mummot heitetään lumihankeen niin matuille saadaan laadukkaat palvelut.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mummot ulos, matut sisään.

Äänestä

SAMPO TERHO SANOO ASIAT HALKI!

Äänestä

Mummoja näkee jo nyt kaupungilla keräämässä tyhjiä pulloja romanialaisten kerjäläisten seassa samalla kun nuoret ylväät arabimiehet räpläävät puhelimiaan ostoskeskusten käytävillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


CKFJJhh9 kirjoitti:

Juuri Ylen uutisissa tuli selväksi Kokoomuksen linja. Mummot heitetään lumihankeen niin matuille saadaan laadukkaat palvelut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu