Lii Andesson mtv ,ssä!

Taas, kerran, asuukohan se studion vieressä?
364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Valtamedian lellikki.

Äänestä

Sen pitää voittaa puhjoht vaalit. Metallimiehet ja betoniraudoittajat ei oikein ymmärrä miksi pitäisi äänestää suomenruotsalaista hörösilmäistä anarkistienystävä kettutyttöä. Mites Lenin suhtautuu anarkisteihin?

Siksi. Anne- Liin pitää hokea pääomaa, veroja ja kapitalismin kiroja 24/7

Äänestä

Onko se taas fasisteja jahtaamassa, mikähän on tytöllä mielialalääkitys ? Sekaisin kuitenkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rggtgtg kirjoitti:

Taas, kerran, asuukohan se studion vieressä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu