Satu elää prinsessan elämää 2 matun kanssa!!!

http://mvlehti.net/2016/02/16/satu-halusi-matuja-ja-sai-kaksin-kappalein/

HAH HAH HAAA!!! Ei jumalauta mä kuolen nauruun!!
1186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Onko tuo ennenaikainen aprillipila?

Äänestä

Voi hyvää päivää.

Äänestä
  • Vanhemmat naiset kovassa puutteessa kovaa hellyyttä kaipaavat

    Äänestä

"“Ei minun elämäni aikaisemminkaan mitenkään tylsää ollut, mutta nyt se on “antavampaa” aivan uudella tavalla”, kuvaa Satu uutta elämäänsä kahden irakilaismiehen kanssa."

Satu on varmaan se "antava" osapuoli.

Äänestä

Minkähänlainen femakkoraivo nousisi jos kantismiehellä olisi pari suklaasilmäistä misua kainaloisena kotonaan?

Äänestä
  • Ei voisi enää vähempää kiinnostaa mitä joku pelle vihafeministi on jostain asiasta mieltä. Kyllä se nähtiin jo Kölnin ahdistelukohun jälkeisenä kantasuomalaisten miesten kimppuun hyökkäämisenä.

    Äänestä

Suomalainen nainen on maailmankaikkeuden typerin olento, oikea kana-aivo tai tyhmä nauta!

Äänestä

Sitten kun partalapset saa oleskeluluvat niin satu on käytetyn kortsun arvoinen....

Äänestä

tietääkö kukaan tulijoiden todelliset taustat kyseessä voi olla isis terroristeja jotka katkaisevat kaulan satulta kun käsky käy toimia?

Äänestä
  • Saattaa olla vaikea lopettaa vieraanvaraisuus jos alkaa kyllästyttää.

    Äänestä

Satu saa kohta häpyhuuliinsa tervettä lilaa oikein kahden puskutraktorin voimalla ja sen jälkeen katoaa salaperäisesti. Ouliisi sitten pyytää yleisövihjeitä ja vapepa lompsii pitkin metsiä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tähtipölyä.ilmassa kirjoitti:

http://mvlehti.net/2016/02/16/satu-halusi-matuja-ja-sai-kaksin-kappalein/

HAH HAH HAAA!!! Ei jumalauta mä kuolen nauruun!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu