mieleen pitää olla omakotitalo sitä löytiin perseet penkkiin bussissa eikä noustu bussista ulos Klotzen Wasseserfahrissa ,taitaa olla tiukka neuvottelu kun pakolaisten matkatoimisto oli heille luvannut omakotitalon .
Ahfkaanielle ei uusi kerrostalaloasunto ollut
Pettyneetahfkaanit
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Samassa artikkelissä syytetään Sakemannia sydämettömyydestä kun eivät antaneet omakotitaloa asuttavaksi vaan täytyy tyytyä kerrostalo bunkkeriin . Mitähän Saksalaisista ajatellaan maailmalla tämän jälkeen .
Suomessa tarjotaan immet, vähän ne voi alkuun vastustella!
Moni surffari pettyy tänne tultuaan kun suomineito pihtaa persettä eikä jaa sitä ulkomaanelävälle vaikka matkaesitteessä niin on luvattiin ja matkakin maksoi ihan tautisesti .
Noi afkaanit ovat täällä todellinen riesa ovat todella röyhkeitä ja tämä Nasima on sitä hyvä esimerkki .
Ei ihme että Saksalaiset inhoavat mutakuonoja ja tiukantavat lakeja ja niin täytyisi tehda meillakin ,mutakuonot ulos maasta kampanja täytyy saada liikkeele heti .
Niin kyllä mekin inhoamamme mutakuonoja täällä .
Kyllä mooses me vihaamme perussontiasia=SSPERSUJA