Kepuhallitus on nyt tiensä päässä

Pettämällä jokaisessa asiassa opposition lisäksi myös härskisti hallituskumppaninsa Kepu on menettänyt kaikkien, myös kansalaistensa luottamuksen.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hallitus ei tarvitse punikkien ja pienpuolue SDP kannantusta.

Äänestä

Keskustalaisille perslävillekkin hieman faktaa, helvetin maanpetturit!

http://www.ts.fi/mielipiteet/lukijoilta/814203/EUsta++eroaminen+toisi++huimat+saastot

Kesällähän natsiliitto alkaa hajoaman, ja natsien johtaja jungerilla on paskat housuissa, kun britannia on noudattamassa demokratiaa, ja äänestyttää kansalla natsiliiton jäsennyydestä. Jo brittilehti sun äänestytti lukijoillaan natsiliiton jäsennyydestä, ja viimeksi kun sen jutun näin, oli vastanneita päälle 55000 henkeä, ja 98% oli natsiliitosta eroamisen kannalla. Jos yksi maa lähtee, niin silloin lähtee moni muukin, mutta Suomen johto kun tykkää nuolla natsihuora merkelin persettä, jää siitä junasta, ja maksaa muidenkin jo natsiliitosta eronneiden laskut, aivan kuten turunsanomat perjantaina 11.9.2015 kirjoitti.

Äänestä
  • Ota ryssä rauhalliseti. Me suomalaiset halveksimme teikäläisiä.

    Äänestä

  • Ihan vaan maanpetturille tiedoksi, että olen isänmaallinen ja patriootti, ja halveksin juuri kaltaisiasi maanpetturi paskoja, jotka tämän isänmaan ja itsenäisyytemme myitte natseille, kun tykkäätte kilvan imeä sitä natsihuora merkelin ripulipaskassa olevaa persettä.

    Äänestä

Onko kepuli ripuleilla muka ollut joskus luottamus, ja ennen kuin sekoomus juhlii kommenttia, niin ihan samat siihenkin suuntaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hajoaakuukausessa kirjoitti:

Pettämällä jokaisessa asiassa opposition lisäksi myös härskisti hallituskumppaninsa Kepu on menettänyt kaikkien, myös kansalaistensa luottamuksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu