Isot pallit

Botoksia palliin,,onko mahdollista, ja paljon maksaa?
556
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miksei silikonit?

Äänestä

Haluat siis että halvautuu kokonaan eikä seisoisi.

Äänestä

Kaikkihan on mahdollista, vaihdata pallit silikonipalleiksi, saat juuri sen kokoiset kuin haluat!

Äänestä

Pane botoksia klinuus ja pari superpalloa kasseihis ja ompele kiinni.

Äänestä

Olisko naisten kuula passelinkokoinen? Ei helkutti kyllä se miesten kuula pitää olla.. Luulisin kuulien pitävät sitten mukavaa moikinaa( vrt konevitsan kellot), jos sattuisit joskus pääsemään pukille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pallitttt kirjoitti:

Botoksia palliin,,onko mahdollista, ja paljon maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu