Venäjän kasvot

Venäjä levittää kaikkialla terroristeille käyrälippaisia Kalashnikov rynnäkkökivääreitä, kuten Isikselle ja
Putin puhuu paskaa
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Venäläisen rynkyn tunnistaa melko helposti. Sitä suosii myös rikolliset.

Äänestä

Venäjä ryöstäjäkansa Miksi YLE levittää verorahoilla Venäläistä valhe propagandaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Molotov_ kirjoitti:

Venäjä levittää kaikkialla terroristeille käyrälippaisia Kalashnikov rynnäkkökivääreitä, kuten Isikselle ja
Putin puhuu paskaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu