Kuukautist on vittumaiset naisille

näin miehenä sanoisin, että naisen jaksaa olla vit tumaisia menkkareiden aikana.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mies saatat olla, mutta mikä mahtaakaan olla ensimmäinen äidinkielesi? Kirjoituksesi perusteella ei ainakaan suomi.

Äänestä
  • suomi. Ammatttikoulu 2v. Nou cumua äidien. kiel. Huom. asia sis. tärk. kuiin lyönti virh. tulee. kävin. Robben matsissa arenalla hänellekkin tuli. kieliasu. rivi 28

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pit_ymmärtää kirjoitti:

näin miehenä sanoisin, että naisen jaksaa olla vit tumaisia menkkareiden aikana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu