Maahanmuuttajia nähty Pellon kunnassa!!!

SIITÄ HUOLIMATTA että meille Pellon asukkaille kerrottiin, että tänne ei tulisi vastaanottokeskusta, niin nyt ne mamut ovat tunkeutuneet tännekin! Lukekaahan tästä miten kunnan päättäjät PETTIVÄT kantaväestön!!!

4chan.org/d/catalog
9136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Huh kun ei tunnistanut linkkiä, laitetaanhan uudelleen :)

www.4chan.org/d/catalog

Äänestä

miten noi piirretyt perceet ja porno liittyvät aiheeseen?

Äänestä
  • Suvakki älä huutele siellä vaan lue artikkeli!

    Äänestä

Samanlainen kansalaisten sumutus tehtiin Torniossa, kapunginhallitus päätti männä kesänä jotta lisää pakoloisia ei oteta kaupunkiin, nyt kuitenkin Tornion sosiaalitantat ovat tuplanneet kiintiöpakoloisten määrän !
Herääkin kysymys ketkä Torniossa pitävät komentoa, kapungin hallitus, valtuusto vaiko sossutantat?

Late Lapista. SSSS Ry!

Äänestä

No huhhuh!

Äänestä

Pellon kunnassa ei ole koskaan ollut mamuja, minkä vuoksi siellä tapahtuu vähiten raiskauksia Suomessa. Mamuja viime vuosina vastaanottaneissa kunnissa ja kaupungeissa raiskausten määrä on 20-100 kertainen Pelloo verattuna.

Älkää tuhotko mamuilla viimeisiäkin kuntia, joissa naiset ja pienet tytöt vielä voivat elää ilman raiskaajien pelkoa.

Äänestä

Saksalainen kommunistipormestari (tosiasiassa vapaa demokraatti eli liberaalisuvakki) hyökkäsi Alternative-puoluetta AFD vastaan ja julkaisi juttuja JOISTA NÄKYI ETTÄ HÄN RAKASTAA PORNOSIVUISSA NAISTEN ALISTAMISTA ja rankaisemista

eli siis on tyypillinen kommunistinen naisvihaaja

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3455213/Mayor-embarrassed-posting-screenshot-internet-browser-make-political-point-forgetting-remove-names-porn-sites-visited.html

But the screenshot also revealed other tabs on his browser, pages entitled ’Punishment Porn Videos’, ’BDSM porno videos’, and ’German slut punished’

http://www.politico.eu/article/german-mayor-blasts-far-right-reveals-porn-browsing/

Äänestä

Onko Pellossa vain kommunistisia naissosiaalitanttoja? Ettekö voi siellä Pellossa äänestää ne ulos. Savustakaa jo jollain keinolla.

Äänestä

matuja pellossa,,no voi perkele-----älä kuule pelkää ei ne loiset kauaa pelloa kattele

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kansalainen82 kirjoitti:

SIITÄ HUOLIMATTA että meille Pellon asukkaille kerrottiin, että tänne ei tulisi vastaanottokeskusta, niin nyt ne mamut ovat tunkeutuneet tännekin! Lukekaahan tästä miten kunnan päättäjät PETTIVÄT kantaväestön!!!

4chan.org/d/catalog

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu