Kysymys GeorgeL:lle

GeorgeL. Oletko vielä miettimässä vastaustasi?
Viestiketjussa "Salainen tempaus on harhaa" odotellaan vastaustasi esitettyyn kysymykseen ja perusteluja sille.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja mikä se kysymys mahtoi olla minkä silloin esitit?

Äänestä
  • Niin, se kysymys löytyy viestiketjusta "Salainen tempaus on harhaa" sieltä loppupäästä.
    Kannattaa pohtia.

    Äänestä

  • SelväSana kyseli tuossa taannoin GeorgeL:ltä että "Sanoppa muuten, missä muualla tempaukseen mukaan päässeet viettäisivät ne 1000 vuotta, jos ei taivaassa?" Palstaa ja erityisesti tätä mielenkiintoista keskustelua seuranneena uteliaana haluan kuulla GeorgeL:n vastauksen perusteluineen.

    Äänestä

  • Niitä perusteluja et koskaan saa, GeorgeL katoaa keskustelusta heti kun aihe menee liian vaikeaksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tutkijat kirjoitti:

GeorgeL. Oletko vielä miettimässä vastaustasi?
Viestiketjussa "Salainen tempaus on harhaa" odotellaan vastaustasi esitettyyn kysymykseen ja perusteluja sille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu