USA VARASTI KAKSI POIKAA!

Rogersin pojat!

Vastoin lasten etua.

Jaaha palaammeko jo arkeen:)
5949
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

syytä USA:ta vaan heidän äitiään!

Äänestä

jopa suomalaisillekin. Suut suppuun nyt ja uikutus seis. Kuka tässä tietää totuuden edes lapsien edusta, mutta jos meidän oikeuslaitoksemme ei noudata kansainvälisiä säännöksiä ja sopimuksia, ei todellakaan voida odottaa muiden sitä tekevän.

Äänestä
  • Lastenpsykiatrian proffa ol.

    Äänestä

Alexander ja Jakob ovat syntyneet ja kasvaneet yhdysvalloissa. He ovat amerikkalaisia.

Äänestä
  • Vanhempi syntyi USAssa ja nuorempi Jaakko suomessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SUOMALAISIA! kirjoitti:

Rogersin pojat!

Vastoin lasten etua.

Jaaha palaammeko jo arkeen:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu