Soldiers Of Odin Hangö

Onko hankolaisilla kiinnostusta liittyä Soldiers Of Odin Hangö -sotureihimme? Yhdessä partioimme Vuorikatua öisin, kanske suga lite kuk på samma gång?
7215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Imu mulkkuus vaa yksinää, vitun natsi..

Äänestä
  • Taas on joku pikku mammankulta uskaltanut kirjoitella vähän tuhmia täällä.voi,miten rohkeaa!!

    Äänestä

ja trollaa....

Äänestä

Kuulemma Terror Teds on herätetty henkiin ja kiertelee lappohjassa

Äänestä

Hangon Vuorikadulla saattaa helposti ikävystyä varsinkin arkiöisin. Siellä vaan jänikset ja peurat saattaa liikkua ja aamuisin koirienkusettajat. Joskus saattaa joku dementoitunut vanhus eksyä kävelylle. Tietty se auttaisi kovasti jos vanhus saataisiin kotiinsa takaisin ajoissa.

Äänestä

Jos Hanko-raasepori alueelle on jaosto perusteilla niin olen mukana.

Äänestä

Folkparkenillako kokoontumiset?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Thor_Narviksgatan kirjoitti:

Onko hankolaisilla kiinnostusta liittyä Soldiers Of Odin Hangö -sotureihimme? Yhdessä partioimme Vuorikatua öisin, kanske suga lite kuk på samma gång?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu