Saksan pitäs ottaa 6 miljoonaa pakolaista!

Koska tappoivat 6 miljoonaa syytöntä ihmistä sodan aikana, ihmisiä jotka eivät edes olleet sotilaita eikä sodassa saksaa vastaan. Sinne vaan kaikki eurooppaan tulevat pakolaiset.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tervetuloa sanoi merkkeli.

Äänestä

Ei ne mitään 6 miljoonaan tappaneet. Ei edes nykyisen linjan historian mukaan. Tosiasiassa eivät tappaneet juutalaisia ( joihin varmasti viittaat) ollenkaan systemaattisesti, lue historiaa eläkä höpise siionistisontaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olensitämieltä kirjoitti:

Koska tappoivat 6 miljoonaa syytöntä ihmistä sodan aikana, ihmisiä jotka eivät edes olleet sotilaita eikä sodassa saksaa vastaan. Sinne vaan kaikki eurooppaan tulevat pakolaiset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu