Mielipide suomen muslimimatuista?

jvugfcvj

Listataan suomalaisten mielipiteitä näistä "kulttuurin rikastuttajista" itse vihaan heitä ja haluan heidät kaikki pois suomesta ja rajat kiinni

13

59

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Alpo_Yksikivi

      Miksi mielipiteet pitäisi rajata Suomea miehittäviin musulmaaneihin? Ne ovat aivan kaikkialla maailmassa täysin samanlaisia, 1400 vuotta kehityksestä jäljessä olevia partaturpia ja kaapuakkoja. Niillä on aivan sama valloitusstrategia (joka on askel askeleelta Kuraanissa tarkasti määrätty) eli sitä mukaa kun Muslimien suhteellinen osuus populaatiosta kasvaa niin niiden hyökkäykset käyvät raaemmiksi, julmemmiksi ja ne toteuttavat tihutöitään yhä kiihtyvässä tahdissa.

      ISIS noudattaa tätä Kuraanissa määrättyä vallotusstrategiaa aivan pilkulleen, kaikkialla missä se siihen kykenee. Ja samoin toimivat kaikki Muslimien etäpesäkkeet niin USA:ssa, Australiassa, Indo-Kiinassa kuin Euroopassakin, vahvin ote Euroopassa niillä on nyt Ranskassa joten siellä toiminta on kaikkein brutaalisinta. Ryöstely ja raiskaaminen joista me Suomessa kärsimme on vasta ensimmäinen alistusmenetelmä.

    • nurinoikein

      En vihaa ihmisiä,mutta pelkään saharia-lakia kannattavia muslimeita. Sharia-laki rikkoo ihmisoikeuksia,lastenoikeuksia,demokratiaa,tasa-arvoa,yhdenvertaisuutta ja oikeusvaltioiden lainsäädäntöä.

    • suvakintehtävä

      tää koko mamutus on täysin vääristynyttä ja hyysärit hyysää väärää kohderyhmää.

      Miksi hyysäri ja suvakki ei voi mennä esim. Pakistaniin , tehdä siellä massiivisen kampanjan ehkäisystä, lasten oikeuksista pelastaa SIELLÄ olevia orpoja ja perustaa sinne peruskoulu, tapakasvatuskouluja ym.

      Mitä te kuvittelette, että toisen polven raiskatuista voi tulla? jos koko kulttuurin automaatioon sisältyy, se että mies voi tehdä lapsille mitä tahansa? TUO ON OKSETTAVAA
      http://yle.fi/uutiset/havaistyt_pojat/7590191

      Pakistan on oikea hellhole. Mutta sieltä tulee ja täällä vastaanotetaan ainoastaan NE RAISKAAJAT.

      ja ne on musuja

    • yhtghwszf

      Rajat kiinni ja pakkokäännytyslaki heti voimaan. Täällä ei ole enää turvallista liikkua kun matut tulevat tänne toteuttamaan epäsivistynyttä ja naisia alistavaa paskakulttuuriaan tänne ilman pelkoa seuraamuksista. Suomella ei ole myöskään varaa elättää heitä jos meillä on kantasuomalaisiakin satojatuhansia työttöminä ja jopa asunnottomiakin löytyy paljon. Näin ei pitäisi olla hyvinvointivaltiossa....oma kansa joutuu kärsimään näistä "kulttuurinrikastuttajista"

      Maahanmuuttajat myös tekevät keskimääräisesti paljon enemmän rikoksia kuin kantasuomalaiset. Tämä on tilastoitua faktatietoa eikä mitään "rasismia" niinkuin suvakit ja maahantunkeutujat väittävät. Suvakeilta se faktatieto ja perusteet tuntuvat puuttuvan..NYT JOTAIN JÄRKEÄ TÄHÄN TOUHUUN IHAN OIKEESTI!!

    • Alpo_Yksikivi

      "En vihaa ihmisiä,mutta pelkään saharia-lakia kannattavia muslimeita"

      Ei ole olemassa Sharia-lakia. Se on väärä profeetta Mohammedin keksimää potaskaa jonka avulla kyseinen pedofiili rosvopäällikkö kykeni paremmin alistamaan valloittamillaan alueilla asuneita alkuasukkaita ja raiskaamaan heidän neitsyeet lapset 9 vuotiaista alkaen.

      Sharia-diktatuuria kannattaa 75 ... 95% kaikista Muslimeista, riippuen tutkijasta. Ja tietenkin kaikkialla missä sharia-diktatuuri on voimassa, kuten Saudi-Arabia, Dubai/UAE yms, sitä kannattaa 100% alistetuista koska siellä Islamin "pyhät" partaturvat tuomitsevat kuolemaan kaikki ne jotka eivät kannata sharia-diktaruuria.

      Minäkään en vihaa ihmisiä, olivatpa kuinka hulluja, raakoja tai verenhimoisia hyvänsä. Viha on minulle hyvin henkilökohtainen tunne, luulen että jos joku vakavasti vahingoittaa minua tai minulle hyvin läheisiä ihmisiä niin silloin saattaisin vihata tekijää. Islamin rautaisessa otteessa riutuvia kohtaan minä tunnen sääliä. Mustan Afrikan patologisia tappajia minä inhoan, ymmärrän kyllä että ongelma on vakava ali-kehittyneisyys mutta silti on inhottavaa lukea/nähdä niiden tekosia.

    • hfdhfdhdfhfdhdfhfd

      En vihaa mamuja ja matuja, vaan Suomen raunioittaja -suvakkeja, Troijan puuhevosen muurien sisäänkantajia, riidankylväjiä, rikosten tekoon ja tukien väärin käyttöön korvaan kuiskuttelijoita, käännytysten estäviä takiaisia, oman maansa pettureita, lapsellisia punaviherhörhöjä, joilla matematiikan tunnit jäivät väliin, vihafeministejä, tasa-arvon unohtajia, kantasuomalaisten vihaajia, suomalaisten heteromiesten vihaajia, suomalaisen hyvinvointivaltion tuhoajia.

      Maanpetturit, jotka tulevat itse löytämään vielä politiikkansa seuraukset edestänsä tavalla tai toisella.

    • ällö_islam

      Islam ei kuulu sivistysvaltioihin.

    • sotaan

      Julistetaan sota Norjaa vastaan! Antaudutaan seuraavana päivänä. Norja laittaa rajat kiinni!

    • juhasippilä

      Matuille on annettu uudet nimet. Se on nykyään, Juha. Jokainen paskasakkilainen on Juha nimeltään, kummisetänsä Juha Sipilän mukaan. Ja tuleehan se näppärästi taivutettuna sanasta jihad suomalaiseen muotoon. Kun käytämme niistä nimitystä Juha, palauttaa se myös hyvin mieleen kuka on vastuussa tästä paskasta.

      • yhtdzgcv

        Juha sipilä on pilannut suomen ja se vitun idiootti matuhyysäri paskiainen pitäis erottaa virastaan ja vaikka telottaa. Suomen kansa kyllä pystyis tähän halutessaan..


    • Apartheid_on_the_highway
    • not-welcome-finland

      Kaikki saatanan muslimit helevettiin suomesta.
      painukaa sinne aavikolle kalifinne perään vuohennussijat !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen

      Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja
      Maailman menoa
      186
      2690
    2. Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?

      En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b
      Maailman menoa
      148
      2407
    3. Kirje, PellePelottomalle.

      Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot
      Ikävä
      106
      1122
    4. Sinua oli kiihottavaa

      Sinua nainen oli kiihottavaa katsella.
      Ikävä
      84
      954
    5. Meni kyllä aika solmuun

      Meidän tutustuminen 😐
      Ikävä
      64
      921
    6. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      239
      819
    7. Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?

      Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a
      Kuhmo
      20
      810
    8. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      285
      775
    9. Voi teitä naisia

      Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies
      Sinkut
      89
      774
    10. Hyvä meininki

      TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap
      Haapavesi
      22
      708
    Aihe