Kuuliko joku eilen illalla saman kuin minä? Voimakkaan räjähdyksen joka tärisytti ikkunoita. Keskustan liepeillä. Sähköt meni muutamaksi minuutiksi. Mistähän mahtoi olla kyse?
Keskustan räjähdys
10
532
Vastaukset
- Isopoika23
Opistonpaikkeellaki joku täräys tuntu notta säikährettii molemmat
- olisko
keskustapuolueella ollu ehkä äänestys tuulivoimasta ?
- Anonyymi
En oo kullu mitään hengitys katkoja ne varmaan. Mutta joku laulo Keskuskadulla minä rakastan turkulaisia. Tämä on tietysti hälyttevää mutta älä huoli mitään. Enemmän mahdollisuuksia itelle
- Anonyymi
Laukesin rajusti salarakkaan sisään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Laukesin rajusti salarakkaan sisään.
Suoleenko?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suoleenko?
sine ,kiimakalliola aloitetti sitten räjähtys ,oih
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
sine ,kiimakalliola aloitetti sitten räjähtys ,oih
Ampu tuli!)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ampu tuli!)
En kyl ole kuullut mitään räjähdystä,onko tuulesta temmattu juttu?????
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En kyl ole kuullut mitään räjähdystä,onko tuulesta temmattu juttu?????
Ampuuu tuli.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ampuuu tuli.
Ampu tuli just
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1872748- 1642549
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182257Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612084Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31749"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591464Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2051450Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2301204Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää961158Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3711089