Kuinka käy "puppejen"

Homot kailottavat nyt kovaan ääneen matujen puolesta...omituista. Sahaavatko omaa oksaa alta. Eivät todennäköisesti ole tietoisia että islamistit vihaavat homoja. ISIS:in Youtube -filmejä on useita joissa homoja riiputetaan jaloista korkean rakennuksen huipulta ja.. hups tais pudota. Kunhan täälläkin saadaan suur-moskeija ja ISIS alkaa täälläkin toimia niin tulee varmasti hätä homoilla. Sitä saa mitä tilaa.
8134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eli onko kaikki matu-vastaisuus itse asiassa vain rasistien humanitääristä, suvakkimaista huolta Suomen homoista? Ketä voi sitten haukkua vitun homoksi, jos homoja ei enää ole?

Awwwwww...

<3 <3 gay love Iljuska gay puppe <3 <3

Äänestä

Homot haluavat huomion itsestään pois, että pääsevät rallattelemaan !!!

Sama juttu sossu-demuilla ..... suomi vaan sekaisin !!!

Äänestä

Kaikki homot kärsivät peräaukon pinnallisista haavaumista ja ovat siksi apteekkirasvojen innokkaita käyttäjiä.

Äänestä

Rasisti huolissaan homojen oikeuksista. Rasistit taistelevat siis seksuaalisen tasa-arvon eturintamassa. Hienoa pojat, jatkakaa samaan malliin.

Äänestä

Muslimit harrastavat paljon anaaliseksiä, myös miesten ja poikien kanssa. Homoliitoista arabit eivät ole kiinnostuneet ja homoiksi tunnustatuvat voi heidän mielestään kivittää kuoliaaksi, mutta pelkkä homoseksi sellaisenaan on arabeista ihan ok. Suomen homomiehet laskevat lyhyen tähtäimen edut (rankkaa jyystöä hoikan, nätin arabimiehen kanssa) suuremmiksi kuin pitkän aikavälin haitat (homoliitot kielletään ja homot tapetaan).

Äänestä
  • Suomen rasistit laskevat lyhyen tähtäimen edut (eroon homoista) suuremmiksi kuin pitkän aikavälin haitat (väistämätön loppupeli: heteromiehen kivitys ja rankka jyystö käyrällä sapelilla, kun homot ovat loppu).

    Konkreettinen pelko oman perseen kohtalosta se rasistiakin ajaa, vaikka Espanjassa saakka olisi "turvassa" ja hyödyllisiä idiootteja voi uhrata ensiksi :DDDDD

    <3 <3 gay love Iljuska gay puppe <3 <3

    Äänestä

Aika monet "rasistit" on itsekin homoja.

Äänestä

Koska tämä asia erittäin selkeästi suuresti kiehtoo rasistia, niin kerokaas miksi rasistit, normaaleihin ihmisiin verrattuina, aina keskittyvät seksuaalisuuteen. Ja aivan erityisen innokkaasti homoseksuaalisuuteen. Ihan ykköspuhenaihe teikäläisten keskuudessa. Tunnutte olevan homoseksin ykkösaiantuntijoita, luette ja katselette paljon aiheeseen liittyvää materiaalia, vai mistä moinen asiantuntemus ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tulevaisuus.taattu kirjoitti:

Homot kailottavat nyt kovaan ääneen matujen puolesta...omituista. Sahaavatko omaa oksaa alta. Eivät todennäköisesti ole tietoisia että islamistit vihaavat homoja. ISIS:in Youtube -filmejä on useita joissa homoja riiputetaan jaloista korkean rakennuksen huipulta ja.. hups tais pudota. Kunhan täälläkin saadaan suur-moskeija ja ISIS alkaa täälläkin toimia niin tulee varmasti hätä homoilla. Sitä saa mitä tilaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu