Suuret sotapäälliköt

haukansilmä

Kun katsoo Hitlerin tervehdystä ja hänen kädenheilautusta niin eikö se näytä aika homomaiselle kädenliikkeelle? Oliko siis Hitler homo ja entäpäs muut suuret sotapäälliköt?
Mannerheimistä on ollut paljon juttua ja hänen seksuaalisesta suuntautumisestaan on esitetty arveluita, olihan hänellä hieman "sipsuttava" askeltaminen ja käytös hienostunut vai oliko siihen aikaa herrasmiehillä yleensä tuollainen käytöstapa?
Kuinkas mahtaa olla Pohjois-Korean nykyjohtajan laita? Onko morsianta tai vaimoa lainkaan ja entäpäs hänen tyylinsä ja tapansa yms?

40

161

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • TakaisinKaappiin

      "Kun katsoo Hitlerin tervehdystä ja hänen kädenheilautusta niin eikö se näytä aika homomaiselle kädenliikkeelle?"
      Sinä homo mene takaisin kaappiin!

    • olihomoshitleri

      Oli Shitler homo ja impotentti.Puhetyylikin niinku pieruhomostelijalla.

      • Hitler-oli

        maailmanhistorian tehokkaimpia puhujia. joka nimenomaan puhetaidollaan loi poliittisen uransa.
        Hänellä oli pysyvä naisseuralainen.


    • ..hei, kakarat, muistaakseni oppikoulun toisella luokalla haukuttiin homoksi. se oli niin hauskaa, onneksi kukaan ei tajunnut mitä asia on...

    • Hamepäällä

      Hessi opetti aatua linnassa.

    • Tervehdyksellä-ei-ole

      mitään tekoa homoilun kanssa.
      Natsit panivat homot leireille yhdessä juutalaisten ja mustalaisten kanssa. Homoiluun syyllistyneet sotilaat pantiin rangaistuskomppanioihin, mikä käytännössä merkitsi kuolemantuomiota.
      Tänään lähinnä Venäjän hallinnon asenne homoihin on samanlainen.

    • PyllistäväLeonid

      Mielestäni Breznev näytti olevan homojen ympäröimä seistessään Leninin mausoleumin katolla paraatia vastaanottaessaan! Olisiko parru takalistossa vienyt lounkin järjen ja johtanut pysähtyneisyyden aikaan!

      • Leonid-oli

        myös seksiasioissa neuvostokonservatismin ikoni. Homoilu ei kuulunut siihen ajatusmaailmaan.


    • kreco

      Pohjois-Korean nyky-johtaja ei nyt vielä ole suuri sotapäällikkö mutta kovasti tuntuu tuota titteliä haluavan kun uhkailee jenkkejäkin ydin-iskulla mutta jenkit sitä mieltä että ei ole Pohjois-Korealla sellaista asetta jolla voi iskeä jenkkeihin.

      Onhan se totta että Hitlerin tervehdys on aika naisellinen kädenheilautus, Hitlerillä ei natsitervehdys ollut sellainen suora käden ojennus yläviistoon vaan pikemminkin kämmenselän vienti kevyellä heilautuksella kohti olkapäätä ja ranne tekee juuri sellaisen liikkeen kuin homoilla, jospa Hitler peitteli omaa homouttaan sillä että pisti homoja uuniin.

      • Hitler-tutkimus

        ei ole löytänyt yhtään homosuhdetta Hitleriltä.
        Hänellä oli rakastajatar, jonka kanssa hän lopuksi meni naimisiin.
        Tervehdys ei todella ole mikään homoilun merkki.


      • kulissiakaikki

        Kulissiavioliitto,Stalinin persettä se Shitler kuitenki ajatteli aina ku housuunsa pasko.


    • Bror-Erik1956

      Ja pieni Suomikin tuli toiseksi sodassa suurta Neuvostoliittoa vastaan ainoastaan
      suuren metroseksuaali- ylipäällikkönsä Mannergeimin johdatuksella ja siipien
      suojissa.Muuten olisimme saattaneet vajota pronssimitalille koko saatanan
      kapinassa :) Eiks niin?

      • Bupille

        Niin jäi, mutta säilytti Bupin harmiksi itsenäisyytensä! Sotaa seuranneen rauhan puolestaan hävisi Neuvostoliitto!

        Suomi vaurastui sodan jälkeen yhdeksi Euroopan varakkaimmista maista!

        Neuvostoliitto sen sijaan kitui seuraavat 47 vuotta kommunismin ikeessä ja lopuksi romahti 1991!


      • TomofFinlandpaniMarskia

        Mannen adjutanttikin oli maailman kuuluisin homo Tom


    • Montgomery

      Monty oli melkeinpä julkihomo, siihen mittaan saakka kuin silloin saattoi taipumuksiaan julkituoda ilman että joutui linnaan. Oli hyvin tunnettua hänen "kiinnostuksensa" nuoriin varusmiehiin. Homous vei häneltä myös maihinnousun ja länsirintaman ylipäällikkyyden.

      • Paksua-puppua

        Homojuorut ovat sodan jälkeen keksittyjä Monty alkaessa erottaa homoja Englannin armeijan miehistöstä.

        Maihinnousun ylipäällikkyys oli jenkeillä, koska he kantoivat suurimman kuorman. Monty oli maavoimien komentaja alkuvaiheessa,


    • haukansilmä

      No niin, näin niitä on ollut homoja suuren sotapäällikön toimessa, onko nyt niin että ns. aggressiiviset homot on niitä jotka jyllää korkeimmilla palleilla sotakoneistossa, miksi?

      Onko heidän tarkoitus kohottaa "miehisyyttään" tällä tavalla kun sisimmässään kokevat olevansa erilaisia (neitejä) kuin mitä on heteromiehet?

      • Ei-ole-ollut

        homoja sotapäällikköinä kuin joku erillistapaus.


    • hyivattuu

      Shitler tykkäsi kuulemma pissa ja kakkaleikeistä niiden homostelukavereidensa kanssa,ketä niitä nyt oli göbbels ja rommel jne..

      • Ei-tykännyt

        Taidat itse olla niistä kiinnostunut.
        Göbbels oli tunnettu naissankari. Rommelia ei kukaan ole edes vihjannut homoksi.


    • seolisemmoinen

      Impotentti hinttari Shitler aina ruukasi syödäkkin vielä niitä omia ulosteita yhdessä sen garbitchin kanssa.
      sitte ne hiero niitä toistensa naamaan homostelun yhteydessä ja lopuksi molemmat veti kuivat.

    • nauruttaa

      Koirankin nimi sillä hinttarilla oli blondi...D kas kun ei sentään bimbo.
      Voi vittu mikä runkku.

    • tyypillistäkatolilaisuut

      Kaiken lisäksi se Hitler runkku oli vielä pedofiilikin.

      • Hitler-ei-ollut

        juuri lainkaan tekemisissä lasten kanssa.
        Hän ei ollut kiinnostunut lapsista.
        Vasta romahduksen viime pävinä Göbbelsin lapset tuotiin Hitlerin bunkkeriin. Äiti ja SS-lääkäri myrkytivät heidät.


      • Shitlerkakkaahousuun

        Mitäköhän nykyään sanottais semmosesta poskelle taputtelusta ja pikkupenskojen halailuista.


      • Se-on-poliitikkojen

        työn yksi puoli, kuten eläkeläisten marmatuksen kuuntelu toreilla.

        Molemmilla on yhtä vähän tekemistä homoilun kanssa.


      • räyhsanoshitler

        Kyllä taisi Shitlerille marmatuksesta menettää päänsä silloin.
        Yleensä homot on rauhallista porukkaa mutta poikkeus vahvistaa säännön.
        Tai ehkä se impotenttius,kakan syöntifetismi ja pedofiilius teki siitä Shitleristä semmosen räkyttävän pölyhuisku rakkikoiran.


    • ölkjhgfdfghjkl

      Armeijat ovat aina homogenraattoreita ja armeija imee homoja puoleensa, koska missään muualla ei vastaavaa mieskeskittymää ole, alistussuhteet mahdollistavat vanhan miehen pääsyn käsiksi nuoriin poikiin.

      • OletSairas

        "... alistussuhteet mahdollistavat vanhan miehen pääsyn käsiksi nuoriin poikiin."
        Olet sinä sairas, olet!


      • armeijaON_alistussuhteia
        OletSairas kirjoitti:

        "... alistussuhteet mahdollistavat vanhan miehen pääsyn käsiksi nuoriin poikiin."
        Olet sinä sairas, olet!

        Se on aina tiedetty, totuus sattuu pahiten ja nyt sinuun KOLAHTI.

        Etkö sinä sitten mielestäsi ole sairas, kun vanhana kurppana himoitset nuoria poikia?
        Kaikki ymmärtävät, että kuulut näihin armeijan limanuljaskoihin, jotka ovat siellä vain siksi, että pääsevät alistettuihin nuoriin poikiin käsiksi oikein lainvoimalla.


      • Homoilua-ei-suvaita

        armeijassa.
        Kiinnostuneilla on markkinat ihan muualla.
        Homot eivät pärjää armeijassa, joten on suuri tarve esittää valeita.


      • sielläKuitenkinViihtyvät
        Homoilua-ei-suvaita kirjoitti:

        armeijassa.
        Kiinnostuneilla on markkinat ihan muualla.
        Homot eivät pärjää armeijassa, joten on suuri tarve esittää valeita.

        Heh heh, kova tarve sinulla on valehdella. Fakta nyt vaan on, ketään miespuolista ei kiinnosta armeijayhteisö, kuin homoja, fakta on sekin, että 99,95% armeijan kapiukoista on jotenkin taipuvaisia homoiluun ja, tai alistus/alistamisfetisseihin.


    • asiantuntijalausunto

      - kaikki suuret sotapäälliköt ovat homoja, pieniä ei mainita missään - kaikki homot yrittävät järjestää "ken on maassa kaunehin kisoja " mutta siihen pystyy vain marcot ,jortsut ,jartsit ja sellaset homot ,jotkon suuria naisten hammasteluttajia.

    • haukansilmä

      Jospa kuitenkin oli vaikka BI? Voisiko olla että bi-ihmiset on älykkäämpiä kuin heterot ja siksi nousevat korkeisiin virkoihin vai onko asia näin? Tästä olisi tutkimus paikallaan mutta kuka kaapissa oleva tunnustaisi olevansa bi.

      Jos bi-henkilöillä on tavallaan putkiaivojen ja tippaleipäaivojen risteytys ja siksi osaavat ajatella monelta eri kantilta asioita, yhdistyy naisen ja miehen ajattelu ja tästä korkeampi älykkyys vai voisiko se olla älykkyyttä, jotain muuta mikä vie voiton kilpailijoista.

      Tämä seikka oli ajatuksenani kun aloitusviestin kirjoitin eli en halunnut aloitusviestillä polkea suohon Mannerheimiä enkä Hitleriäkään, Mannerheim hoiti hommansa parhaalla mahdollisella tavalla mihin moni ei olisi kyennyt.

    • hOmoinfo

      Kyllä ne on pienemmätkin sotapäälliköt. Inttiaikana mentiin kerran piruuttaan gay-diskoon kun kiersi huhuja että sieltä bongaa perjantai- ja lauantai-iltoina patteriston kapiaisia. Tosi oli, siellä meni jaoksien kouluttajia ja patteristoupseereita tiukasti hitaita härkäparissa.

    • nimenomaanpäälliköt

      "Kuinkas mahtaa olla Pohjois-Korean nykyjohtajan laita? Onko morsianta tai vaimoa lainkaan ja entäpäs hänen tyylinsä ja tapansa yms?"
      Olihan sillä se yksi eukko jolle kuulemma kävi köpelösti? Taitaa nykyisen muijan kanssa olla hänellä lapsikin.
      Luulen että Pohjois-Korean johtaja on niitä harvoja tosi ÄIJIÄ maailmassa, joilla tarvittaessa olisi oikeus kaikkiin maansa naisiin ja varmaan miehiinkin...
      Moniko Suomalainen tai edes Eurooppalainen voisi sanoa samaa?
      Hitler varmaan myös olisi aika vapaasti voinut valkata misuja. Moniko yksi palliseksi väitetty voi sanoa samaa?

    • haukansilmä

      Tiedä tuosta älykkyydestä mutta hyvin moni alkoholisti tai liki alkoholisti on joko homo tai bi. Tunnen monta alkoholistia työni vuoksi ja huomattavan moni heistä on kertonut olevansa vähintään bi. Onko syynä sitten juomiselle huono itsetunto kun ei olekaan perinteinen äijä.

      • Lepakot

        Entäs lepakot sitte? päteekö tuo myös heihin?


    • haukansilmä

      Juuri tuli teeveessä, perjantai-ohjelmassa tuosta asiasta, tutkimus tehty että jos yhdistetään naisen ja miehen hormoonit niin älykkyys nousee sillä esim. miehen puolelta paranee avaruudellinen ajattelu ja esim. naisen puolelta paranee matemaattinen puoli eli näin oletan että ihminen joka on bi eli samassa kehossa nainen ja mies on normaalia älykkäämpi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen

      Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja
      Maailman menoa
      155
      2540
    2. Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?

      En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b
      Maailman menoa
      148
      2377
    3. Kirje, PellePelottomalle.

      Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot
      Ikävä
      102
      1072
    4. Meni kyllä aika solmuun

      Meidän tutustuminen 😐
      Ikävä
      64
      891
    5. Sinua oli kiihottavaa

      Sinua nainen oli kiihottavaa katsella.
      Ikävä
      65
      829
    6. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      274
      717
    7. Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?

      Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a
      Kuhmo
      18
      717
    8. Voi teitä naisia

      Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies
      Sinkut
      85
      700
    9. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      203
      680
    10. Hyvä meininki

      TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap
      Haapavesi
      22
      658
    Aihe